“Weyergans” kosmētikas jaunumi

Iepazīstamies ar “Weyergans” produktiem, kas sniedz brīnišķīgas sajūtas, dod enerģiju ādas šūnām, dziļi attīra, mitrina un maigi rūpējas par sejas ādu.

 

Q [kju]  50ml – mitrinoši atjaunojošs krēms sejai un dekoltē zonai

High Care body-peelingApgādā ādas šūnas ar enerģiju. Satur Hialuronu un Koemzīmu – 10 ietvertu žožobas kapsulās. Brīnišķīga jasmīna, rožu un liliju smarža. Sajūtiet kā šī krēma pērlītes izkūst uz Jūsu ādas.

BODY PEELING 200ml – ķermeņa pīlings

Lieto sejas un ķermeņa ādas dziļai tīrīšanai. Hipoalerģisks. Uzlabo ādas tonusu likvidē negludumus, saglabā dabīgās ādas aizsargfunkcijas.

Sastāvā: organiskās minerāleļļas, naturālie proteīni (20 komponentes), sojas eļļa, alantoīns, augu ekstrakti.

 

 

Weyergans High Care pure-peeling-pads

 

PURE PEELING PADS – mitrās salvetes

Patīkami mīkstas divu veidu šķiedru dabīgās kokvilnas mitrās salvetes ar Aloe Vera un citric skābi. Tās efektīgi attīra dziļās poras un sejas ādu no atmirušās ādas šūnām. Svaigas un aprūpētas ādas sajūta ir pamanāma uzreiz pēc lietošanas. Nav nepieciešams ūdens.

Weyergans High Care Timeless cleansing foam

 

 

TIMELESS CLEANSING FOAM 100ml – krēmveidīgas putas

Krēmveidīgās un stabilās putas ir viegli lietot un iemasēt ādā. Satur ekskluzīvo āmuļu ekstraktu, vērtīgo oleīnskābi un Aloe Vera. Rada mīkstas un gludas ādas sajūtu, balansē tajā mitruma līmeni.Gaisīgās putas papildina ekskluzīvs ziedu aromāts: roze, ģerānija un lilija, kas ir kombinēts ar citrona niansēm.

 

Iepazīstināja  “Riga Wealth Weyergans Veselības un Skaistuma Centrs”

 

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!