VESELĪBAS UZTURĒŠANAS UN SKAISTUMKOPŠANAS PROGRAMMA

Plašu piedāvājumu oktobrī sarūpējis “Riga Wealth Weyergans Veselības un Skaistuma centrs”. Jums ir iespēja bez maksas pārbaudīt aterosklerozes risku, ļoti nopietni pacīnīties ar vienu no lielākajiem skaistuma ienaidniekiem – celulītu, izmantojot atlaides, kā arī tikai par desmit eiro iepazīt kādu jaunu procedūru.

Individuāli sastādīta Diferencētā Celulīta Terapijas programma

ATLAIDE – 20% (ne mazāk kā 20 procedūru kursam)

Diferencētā Celulīta Terapija ir balstīta uz četriem etapiem:
1. limfas atteces stimulācija
2. tauku metabolisma aktivizēšana
3. saistaudu stiprināšana
4. asinsvadu treniņš

Ņemot vērā katra klienta vēlmes, iespējas un ķermeņa stāvokli, mūsu Weyergans centra speciālisti sastāda individuāli izstrādātu Diferencētās Celulīta Terapijas programmu, kura ietver sevī gan saistaudu nostiprināšanu, gan limfas atteces uzlabošanu, gan tauku vielmaiņas aktivizāciju, gan kāju slimību profilaksi.

Aterosklerozes riska pārbaude

Novērtē savu veselību un dzīves kvalitāti!

Ateroskleroze ir asinsvadu slimība, kam raksturīgs asinsvadu iekšējās sieniņas bojājums ar holesterīna izgulsnēšanos. Ateroskleroze veidojas vairāku gadu laikā dažādu nelabvēlīgu faktoru t.s. riska faktoru ietekmē.
Lai novērstu insulta un infarkta risku, iesakam laicīgi pārbaudīt savu ABI (asinsvadu bronhiālo indeksu) ar inovatīvo ierīci Boso ABI System 100. Izmeklēšana ir ļoti precīza, uzticama un tiek veikta pāris minūšu laikā.

BEZMAKSAS ABI PĀRBAUDE
Piedāvājums spēkā 6., 7. un 8. oktobrī
Procedūras ilgums – 10 minūtes

Vacustyler kurss apvienojumā ar skābekļa jonu terapiju

Kosmiskās tehnoloģijas anti-age efektam

Vacustyler ir jaunākais no Weyergans izgudrojumiem, tas ir arī viens no stūrakmeņiem pilnīgas celulīta likvidēšanas programmā. Vacustyler ir limfas drenāžas metode ar papildus asinsvadu treniņu. To lieto:

 • celulīta ārstēšanai;
 • tūskas, smaguma sajūtas kājās mazināšanai;
 • paplašinātu un varikozu vēnu ārstēšanai;
 • mikrocirkulācijas uzlabošanai (īpaši diabēta pacientiem);
 • pēc aktīvām sporta nodarbībām (pienskābes izvadīšanai);
 • erekcijas un potences uzlabošanai.

 

Iono Care ir inhalācijas ierīce ar negatīvi lādētiem O2 joniem, kas paredzēta ekskluzīvai pielietošanai kosmētiskajās procedūrās, lai uzlabotu to efektivitāti, kā arī organisma stāvokļa uzlabošanai.
Skābeklis jonizētā jeb aktīvā veidā tas uzlabo vielmaiņas procesus, nodrošina tauku sadedzināšanu, padara jūs veselāku un darbspējīgāku. Kā bāze tiek izmantots elpojamais gaiss, kas atrodas procedūras telpā. Iekārtā šis gaiss tiek intensīvi un rūpīgi attīrīts un enerģētiski bagātināts. Tieši šādā formā tas ir atpazīstams jūsu šūnām. Tāpēc pēc procedūras jutīsiet tūlītēju mundrumu un pašsajūtas uzlabošanos.

Cena – EUR 99.00 (iepriekš EUR 120.00)
Procedūras ilgums – 30 minūtes

Vakuummasāža ķermenim apvienojumā ar Vacustyler vai Slide styler

Ar vakuummasāžas (SPM Vacupress) palīdzību veiksmīgi ārstē celulīta problēmas gan mazos, gan lielos ķermeņa apgabalos. Vakuummasāža labvēlīgi iedarbojas uz limfas plūsmu, atbrīvo ķermeni no atkritumvielām un nostiprina saistaudus.

Mehāniskā limfodrenāža jeb “gaisa zābaki” ir maiga, slīdoša spiediena masāža ar gaisa spilveniem, kuras laikā spiediens virzās no apakšas uz augšu, no potītēm uz ceļiem, gurniem un iegurni. Procedūras laikā tiek aktivizēti vielmaiņas procesi, limfas attece, mazinās celulīts, uzlabojās metabolisms.

Cena – EUR 40.30 (iepriekš EUR 54.00)
Procedūras ilgums – 1 stunda 30 minūtes

Iepazīsties ar kādu no procedūrām

Īpašs piedāvājums tieši Tev!

6., 7. un 8. oktobrī jums ir iespēja iegādāties kādu no piedāvātajām procedūrām par īpašu cenu 10.00 EUR. Ja iegādes brīdī nebūs iespējams veikt procedūru, jūs varēsiet to veikt vēlāk – jums piemērotā laikā.

Procedūras :

 • Meso liftings – veic ar virsmas elektrodiem. Šī ārstēšana mobilizē starpšūnu šķidruma jonus, asinsvadu sieniņas atbild ar diletāciju – asinsvadu paplašināšanos. Rezultātā paaugstinās metabolisms, tā iespaidā būtiski palielinās asins cirkulācija. Tādējādi pastiprinās šūnu dalīšanās, un derma nostiprinās. Tās darbības laikā tiek stimulēti un ar asinīm apgādāti fibroblasti (šūnas, kas ražo saistaudu veidošanai nepieciešamo kolagēnu).
 • Beautiful Lips – uz lūpām tiek uzklāta Meso Care hialuronskābe, pēc tam lūpas apgaismo ar augstas intensitātes UV stariem, kas nodrošina hialuronskābes polimēra struktūras šķelšanu. Izkļūstot cauri lūpas plānajai ādai, hialuronskābe iegūst savu sākotnējo struktūru, dziļi mitrina un piepilda lūpas.
 • Dermio Top Head – negatīvie joni – palīdz saglabāt jaunību; ārstēt akni; sirds asinsvadu profilaksei, infarkta, insulta riska novēršanai; cīņā pret vēzi.
 • Vacustyler– limfas drenāžas metode ar papildus asinsvadu treniņu.
 • Slide Styler- mehāniskā limfodrenāža, kuras laikā spiediens virzās no apakšas uz augšu, no potītēm uz ceļiem, gurniem un iegurni. Procedūras laikā tiek aktivizēti vielmaiņas procesi, limfas attece, mazinās celulīts, uzlabojās metabolisms.
 • Elektroimpulsu terapija – izmanto lokālo zemādas taukaudu un celulīta ārstēšanā.
 • Krūšu aplikatori– krūšu saistaudu nostiprināšanai.

 

Cena – EUR 10.00 (iepriekš EUR 26.00)
Procedūras ilgums – 30 minūtes