Vēl jānokrāso mati

Kaut arī nav īsti saprotams, uz kurieni mēs visi gada nogalē tā skrienam, ko gribam un ceram vēl sagrābt un paspēt, bet skaidrs ir viens, un tas atkārtojas gadu no gada – nav laika. Tieši tāpēc dažas lietas nevajadzētu atstāt uz pēdējo brīdi, lai nesanāk tā, ka par visu un visiem ir padomāts, bet tikai ne par sevi pašu.

Lai svētkos, ielūkojoties spogulī, nekļūtu bēdīgi, vēlams jau laicīgi padomāt par savu izskatu un nepieciešamības gadījumā atjaunot matu krāsu. Skaistumkopšanas salonam Ekselence R  ir piedāvājums gan dāmām, gan kungiem.

Dāmām salons piedāvā matu krāsošanu ar jaunās paaudzes matu krāsu ORO THERAPY. Tā ir vienmērīgi mirdzoša permanenta krēmkrāsa ar īpašu krāsojošo keratīnu, zelta mikrodaļiņām un argana eļļu, kas ir izstrādāta maksimālai sirmu matu noklāšanai, mitrināšanai, aizsardzībai, atjaunošanai un briljanta spīdumam. Bet pats iepriecinošākais ir tas, ka šī krāsa nesatur amonjaku un ir bez jebkādas nepatīkamas smakas.

oro therapy
ORO THERAPY krāsa atjauno matu struktūru, aizsargā un mitrina matus, piešķir tiem spīdumu un padara zīdainus. Tā satur E vitamīnu, ir dabīgs antioksidants un droša jutīgai galvas ādai. Krāsa satur lielu pigmentu daudzumu piesātinātam tonim. Paletes 40 toņi + 3 supergaiši toņi ļauj īstenot visus krāsu risinājumus.

reshade_men_2Kungiem salons piedāvā sagaidīt Jauno gadu bez sirmiem matiem. GOLDWELL ir radījis vīrišķīgu produktu Men ReShade sirmo matu noklāšanai piecās minūtēs. Ir iespējama piecu toņu pakāpe un viscaur dabīga sirmo matu noklāšana īsā laikā. Tas ir profesionāls un drošs risinājums, kas uzreiz ļauj atgūt jaunāku, svaigu un dinamisku izskatu. Bez tam mati nepavisam neizskatās krāsoti. Nedrošībai un kautrībai nav ne vismazākā iemesla, jo salons nodrošina diskrētu servisu.

reshade_men

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!