Publicitātes foto: Kaspars Ūdris

Slaveni ārsti Saldū organizē īpašu labdarības akciju

Latvijas traumatologi Kaspars Ūdris, Dmitrijs Kirējevs un Aldis Šperliņš no 2018. gada 21. marta līdz 23. martam Saldū organizē pēc skaita jau trešo labdarības akciju “Dzīvo vesels!”, kuras ietvaros iedzīvotājiem, kam nav iespējas samaksāt par medicīnas pakalpojumiem, tiks sniegtas visas nepieciešamās konsultācijas un operatīvā palīdzība. Akcijas autors un organizators ir viens no Latvijas vadošajiem locītavu mazinvazīvās endoskopiskās ķirurģijas speciālistiem Kaspars Ūdris.

21. martâ plkst. 9.00 Saldus medicīnas centrā (Saldus, Slimnīcas iela 3) notiks projektam veltītā preses konference.

Pēc mediķu domām, neaizsargātākās Latvijas iedzīvotāju grupas izjūt nepieciešamību pēc šādām akcijām. To apliecina arī pagājušā gada statistika – 2017. gadā Saldus medicīnas centrā un pansionātos “Atpūtas” Remtē, un “Ābeles” Lutriņos, trīs dienu laikā tika konsultēti 226 pacienti, veiktas 14 blokādes, 12 operācijas un 12 ultrasonoskopijas izmeklējumi.

Kaspars Ūdris

Arī šajā gadā speciālisti (traumatologi-ortopēdi, podologi, oftalmologi un citi mediķi) dosies uz pansionātiem un sniegs palīdzību vientuļajiem Saldus pensionāriem, politiski represētām personām un invalīdiem. Pacientiem būs pieejami Centrālās laboratorijas un kompānijas OC VISION nodrošinātie redzes diagnostikas pakalpojumi.

“Gūtā pieredze ļauj cerēt, ka šoreiz izdosies palīdzēt vēl efektīvāk,” teica Saldus medicīnas centra valdes priekšsēdētājs Ingemārs Harmsens, piebilstot, ka šajā gadā pacientu pieraksts bija pilnībā aizpildīts jau sešas stundas pēc tālruņa līnijas atklāšanas. Harmsens precizēja, ka akcijas ietvaros speciālisti veiks maksimāli iespējamo konsultāciju daudzumu, pieņemot pa 30 pacientiem dienā.

Paziņots, ka šajā gadā akcijā piedalīsies arī viens no slavenākajiem Lietuvas ārstiem – daktera Ūdra skolotājs Viktors Jermolajevs. Ja arī vēl citi speciālisti vēlas pievienoties akcijai, tad elektroniskos pieteikumus dr. Ūdris izskatīs pats personīgi.

Akcija notiks ar aktīvu Saldus un Brocēnu pašvaldības materiālo atbalstu, kā arī ar Saldus medicīnas centra atbalsta fonda piedalīšanos.

E-pasts pieteikumiem dalībai akcijā (mediķiem): udris.kaspars@gmail.com

Papildus informācija par ziedošanas iespējām: Ingemārs Harmsens, SIA “Saldus medicīnas centrs”, tālrunis: 63881053 vai elektroniskais pasts: slimnica@saldus.lv.

Rekvizīti ziedojumiem:
Nodibinājums “Saldus medicīnas centra atbalsta fonds”
Reģistrācijas nr. 40008258946
Banka: SEB banka
Konta Nr.: LV04UNLA0050024609582
Maksājuma mērķis: akcija “Dzīvo vesels!”

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!