Silts vasaras vakars terasē

Tiek solītas siltas un pat karstas dienas, iesils arī vakari, ja pavadīsiet tos kādā no Rīgas restorānu un kafejnīcu terasēm, ļaujoties gastronomiskām baudām un nesteidzīgam noskaņojumam.

Mums Patīk sāk apstaigāt Rīgas terases un iepazīstināt ar tām arī jūs.

Vecrīgā pie Pēterbaznīcas sienas ar skatu uz Jāņa baznīcas torni uz gadsimtiem senā bruģa starp ziedošām puķēm un piparmētrām jūs gaida Coco Loco bāra āra terase. Naktis te esot īpaši karstas un Jamaika ar roku aizsniedzama un sirdi sajūtama.

Klusajā centrā aristokrātiskā mierā uz restorāna „Uzbegims” terases starp dzīvības kokiem var nobaudīt uzbeku virtuves šedevrus, kurus rada īsts uzbeku pavārs. Košas krāsas, svaigi ingredienti un lieliska garša – tā ir uzbeku virtuve!

Uzbegims08379

Klusā Verīgas ielā ar skatu uz Rīgas pili un parku atrodas itāļu restorāns „Olive Oil Restorāns” , aicinot nobaudīt augstākās kvalitātes itāļu ēdienus, kas izturējuši laika pārbaudi, ar izsmalcinātām un sabalansētām garšām. Silti vasaras vakari plašā parka ieskautā āra terasē baudot itāļu ēdienus un labu vīnu.

Vienā no visšaurākajām Vecrīgas ieliņām ar vārdiem „Laipni lūgti ģimenē!” aicina kafejnīca-picērija „The Good Father” nogaršot kādu uz vietas gatavotu picu, ieturēt dienas maltīti vai veldzēt slāpes zaļā iekšpagalma terasē zem sudrabeglēm, tūjām un eksotiskiem kokiem.

Torņa ielā Jēkaba Kazarmās viena no jaunākajām kafejnīcām „Itāļu kafija un uzkodas”  aicina nobaudīt izcilu Guglielmo kafiju, Calabria uzkodas un īstas itāļu picas. Picas var arī pasūtīt uz mājām vai ofisu. Zupas un krēmzupas, pastas, tostētas panīnī maizītes, garšīgi saldējumi un saldējuma kokteiļi, debešķīgs tiramisu. Vasarā to visu var baudīt gaumīgā terasē un vienlaikus izjust dzīvas pilsētas pulsējošo ritmu.

Vienam no romantiskākajiem vasaras dārziem – kafejnīcai “Labais krasts” – šī ir jau 14. vasara Daugavas labajā krastā starp divām baznīcām, ar skatu uz upi un pārcēlāju Lielo Kristapu, bet diemžēl tā var izrādīties arī pēdējā šajā vietā.  Te var paēst pusdienās, un vakariņas, atpūsties un nosvinēt svētkus. Te var nākt ar bērniem, jo viņiem ir iekārtots savs stūrītis zem ceriņkrūma. Pasteidzaties izbaudīt romantisko gaisotni un brīnišķīgos skatus.

Mums Patīk un restorānu publicitātes foto

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!