Grāmatas vāka fragments

Pirmo reizi latviešu valodā tiek izdota “Augstākā Joga. Joga Vasišta”

“Augstākās Jogas” pirmais sējums ir Svami Venkatesanandas sastādītā un angliskotā Vēdu svētā teksta “Joga Vasišta” īsā jeb ikdienas lasīšanai paredzētā kompilācija, kas pirmo reizi tulkota latviešu valodā. Tulkotājs Māris Liede. Joga Vasišta ir unikāls darbs Indijas filozofijā.

Izdevumā ietvertie stāsti ir pakļauti nosacījumam “viena lappuse dienā” t. i., Vasištas mācība atspoguļojas 365 lappusēs. Nenoliedzams ir šī formāta galvenais devums: students tiek disciplinēts praktizēt sistemātiski, katru dienu visa gada garumā. Jogas izklāstā guru Vasišta savam māceklim Rāmam sarunas un leģendu veidā atklāj vienīgo patiesību. Patiesību, uz kuru ceļā atrodas katrs savas būtības izzinātājs, kas pievienojies Vasištas vieduma klausītājiem.

Tulkotājs Māris Liede ir jogas praktizētājs, gongu skandinātājs, ar Vasištas viedumu iepazīstas jau desmit gadu garumā, procesu pašam raksturojot kā bezgalīgās apziņas apzināšanos – no mirāžas līdz skaidrībai. Pārstāsta autors Svami Venkatesananda ir pievērsis lielu uzmanību, lai tajā ietvertā filozofija būtu saprotama vienkāršiem cilvēkiem. Tādā veidā viņš ir sniedzis ievērojamu pakalpojumu Patiesības meklētājiem.

“Augstākā Joga. Joga Vasišta” izdevis apgāds “Veranda”. Grāmatu meklējiet grāmatnīcās visā Latvijā vai e-veikalā.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!