Negatīvo jonu pozitīvais lādiņš

“Weyergans” skābekļa jonu terapija sniedz jaunu enerģijas lādiņu katrai organisma šūnai un palīdz pagriezt atpakaļ bioloģisko pulksteni. Ar terapijas būtību un efektīvākajiem savienojumiem ar citām procedūrām iepazīstina  “Riga Wealth Weyergans Veselības un Skaistuma Centra”  vadītāja Judīte Volkova.

Viss mums apkārt sastāv no atomiem, kas var būt uzlādēti vai bez elektriskā lādiņa. Joni ir uzlādēdi atomi, kas, savukārt, var būt pozitīvi vai negatīvi. Pozitīvi lādēti joni ir kaitīgi cilvēka veselībai un postoši iedarbojas uz organismu, bet negatīvi lādētiem joniem ir spēcīga stimulējoša iedarbība. Mūsu planētas gaisā pamatā ir pozitīvi lādēta enerģija, arī dzīves telpu piepilda visādi priekšmeti (metāla izstrādājumi, mēbeles, paklāji, sintētiski un mākslīgi materiāli, centrālās apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmas, sadzīves tehnika), kas iznīcina vai neitralizē gaisā esošos negatīvos jonus, bet cilvēkam ir nepieciešams skābeklis, kurā būtu vairāk negatīvi lādētu jonu. Negatīvi lādētie skābekļa joni organismā iekļūst caur ādu vai arī caur plaušu audiem un asinsriti elpošanas laikā. Jo vecāks kļūst cilvēks, jo vairāk enerģijas viņa organismam ir nepieciešams, tās trūkums ir iemesls drīzākai ādas novecošanai.

Negatīvi lādētu skābekļa jonu iedarbība

Negatīvo skābekļa jonu iedarbības rezultātā ādas šūnas saņem vairāk enerģijas, kas veicina to ātrāku dalīšanos un ekstracelulārās matricas nostiprināšanu. Ādas izskats uzlabojas, un tā acīmredzami atjaunojas. Aktivizējas kolagēna sintēze, jo starpšūnu šķidrumā tiek normalizēts skābju un sārmu līdzsvars. Tāpēc sejas, kakla un dekoltē zonas āda kļūst jūtami stingrāka. Ieelpojot enerģizētu skābekli jonu formā visā organismā sasparojas vielmaiņas procesi.
Katrā ādas kvadrātcentimetrā ir 7 000 000 šūnu. Ikviena šūna ir kā mazs organisms, kurš dzīvo, atmirst, atjaunojas un prasa enerģiju. Tas ir kā lielā ģimenē, kurā katram ģimenes loceklim gribas ēst – un mēs cenšamies pabarot visus. Taču organismā visvairāk enerģijas patērē sirds, liesa, nieres, aknas, kauli un saistaudi, un tikai visubeidzot – āda, tāpēc tieši tā visvairāk cieš no enerģijas trūkuma.
25 gadu vecumā 1 kvadrātcentimetrā ādas atjaunojas 800 000 šūnas, bet 65 gadu vecumā un neveselīga dzīvesveida iespaidā vairs tikai 100 000 līdz 200 000 šūnu.
Ādu var salīdzināt ar mobilo tālruni – jo vecāki kļūstam, jo biežāk ir jāuzlādē baterijas. Skābekļa jonu terapija ir labs risinājums ādas bateriju uzlādēšanai.
Aknes skartai ādai, kam ir pārmērīga tendence uz sebuma izdalīšanos, aizsprostotām porām un iekaisumiem, procedūras laikā aktīvi tiek piegādāts skābeklis gan no ārpuses, gan iekšpuses. Tās bezskābekļa vide tiek apskābekļota, pH līmenis pieaug uz sārmaino pusi un iekaisumi mazinās.
Lielākā daļa sirds un asinsvadu slimību ir saistītas ar traucētu asins recēšanu un asinsvadu sieniņu stāvokli. Negatīvā lādiņa zaudēšana paaugstina asiņu viskozitāti, izraisa trombu veidošanos, asinsvadu sieniņās uzkrājas holesterīna nogulsnes, tās zaudē elastību, asinsvadi sašaurinās, rodas infarkta un insulta risks. Negatīvie skābekļa joni atjauno asinsķermenīšu elektrisko lādiņu un asins plūsma atgriežas normā.
Japāņu zinātnieki ir atklājuši, ka negatīvie joni var cīnīties ar vēža šūnām. To ietekmē cilvēka organisms sāk ražot antioksidantu ubikvinolu, kas spēj apsteigt pozitīvo jonu darbību un neitralizēt tos.
Negatīvi lādēti skābekļa joni spēj normalizēt asinsspiedienu, samazināt holesterīna līmeni, uzlabot imūnsistēmas un gremošanas funkcijas, aktivizēt vielmaiņu, mazināt alerģiskas reakcijas, tiem ir antioksidanta iedarbība. To iedarbības rezultātā organisma audi un šūnas bagātinās ar aktīvo skābekli, tiek veicināta toksīnu izvadīšana no organisma, uzlabojas matu augšana, neitralizējas pH līmenis audos, nostiprinās saistaudi (āda tiek tonizēta), uzlabojas ādas izskats, tekstūra un elasticitāte, notiek celulīta ārstēšana, nomierinās nervu sistēma, normalizējas menstruālais cikls, uzlabojas miega kvalitāte, pagarinās dzīves ilgums.
Skābekļa jonu terapija ir ieteicama pie šādām indikācijām: psihiski veģetatīvs noguruma stāvoklis, nespēja koncentrēties, galvas sāpes, plaušu saslimšanas, piemēram, bronhiālā astma, hronisks bronhīts un plaušu emfizēma, tāpat skābekļa jonu terapija nāk par labu atveseļošanās periodā un palīdz arī slimību profilaksei.

Skābekļa jonu terapijas procedūras

Derrmio Top HeadDERMIO Top Head ir skābekļa jonu terapija sejai. Šī inovatīvā metode balstīta uz kvantu fizikas principiem, izmantojot patentētu jonu izdalīšanas ierīci Dermio Care, kas transformē gaisa skābekli negatīvos skābekļa jonos koncentrētā formā.
Procedūra ilgst aptuveni 30 minūtes, to sāk ar sejas ādas attīrīšanu un tonizēšanu ar Nano Care mikrofibras attīrošajām salvetēm, kas nesausina ādu, jo tajās esošā emulsija nesatur alkoholu, un turpina ar skābekļa jonu terapiju – Dermio Top Head masku. Skābekļa jonu terapijas laikā sejas ādai uzklāj elektrolīta gēlu ar minerāliem un pāri sejai nolaiž kupolu. Negatīvi lādētie skābekļa joni iekļūst dziļi ādā, tās šūnas attīrās un uzlādējas ar enerģiju. Jau pēc pirmās ārstēšanas reizes izskatīsieties par gadu jaunāka, bet parēķiniet, cik gadus būs izdevies nomest pēc 10 ārstēšanas reizēm! Sejas skābekļa jonu terapijas procedūra noslēdzas ar ādai atbilstoša krēma uzklāšanu.
Pēc procedūras izzūd zilie riņķi zem acīm. Derminoloģija palīdz pagriezt atpakaļ bioloģisko pulksteni. Procedūras laikā iespējams pielietot aromterapiju, tāpēc iesakām to pie elpceļu saslimšanas.
Šūnas reģenerācijas cikls ir 28 dienas, tāpēc iesakām ārstēšanās kursu – desmit procedūras 28 dienu laikā, vēlams, 2 līdz 3 reizes nedēļā.
Sejas jonu terapiju ir ieteicams savienot ar citām procedūrām, piemēram, mainīga spiediena aplikatoriem krūšu liftingam vai Vacustyler kapsulu, tādējādi pastiprinot to iedarbības efektu un ietaupot laiku.

dermio-careDermio Care ir skābekļa jonu terapija ķermenim, kuras laikā negatīvie skābekļa joni pozitīvi iedarbojas uz ķermeņa izskatu, uzlabo ādas stāvokli, atjauno skābju un sārmu līdzsvaru organismā. Ar šīs procedūras palīdzību var ne tikai izsargāties no tādām saslimšanām kā artrīts vai osteoporoze, bet arī nostiprināt saistaudus, samazināt celulītu un ārstēt vēnu nepietiekamību. Skābju neitralizācijas rezultāts organismā ir stingri saistaudi un laba veselība. Metodi iesaka iekļaut arī vielmaiņas uzlabošanas, organisma attīrīšanas un liekā svara samazināšanas programmās. Procedūras laikā ķermenis atrodas speciāla materiāla antistatiskā maisā, kamēr organismā caur ādu iekļūst negatīvi skābekļa joni. Derminoloģija ir nākotnes metode organisma veselībai. Kā liecina atsauksmes no daudziem veselības, Wellness un SPA centriem, pēc šīs procedūras organisms jūtas atjaunots, vitāls un svaigs, uzlabojas ādas stāvoklis, visu ķermeni pārņem viegluma sajūta.

Iepazīstieties ar citām  Riga Wealth Weyergans Veselības un Skaistuma Centra  procedūrām.