Grāmatas vāka fragments

Miloša Kratohvīla grāmata bērniem “Burvestībnieki”

Izdevniecība “Pētergailis” ir laidusi klajā čehu  autora Miloša Kratohvīla (Miloš Kratochvíl) trešo grāmatu bērniem “Burvestībnieki” ar Milana Starija (Milan Starý) ilustrācijām.

“Burvestībnieki”- stāsts par divu nešķiramu draugu Mihala un Filipa piedzīvojumiem, kurus puiši bija iecerējuši kā labāk, taču sanāca kā vienmēr, nezaudējot labestību, vēlmi palīdzēt un līdzjušanu.

“Burvestībnieki” Miloša Krathvīla (Miloš Kratochvíl),  Milana Starija (Milan Starý) ilustrācijas, 147.lpp.

No čehu valodas tulkojusi Halina Lapiņa.

“Burvestībnieki” ir trešā no piecu grāmatu sērijas par divu nešķiramu klasesbiedru Mihala un Filipa piedzīvojumiem.

Pirmā sērijas grāmata “Punktinieki” tika izdota Čehijas izdevniecībā “Mladá fronta” 2009.gadā un šajā laikā kļuvusi par bestselleru gan savās mājās, gan citās pasaules valstīs. Grāmatas ir ieguvušas arī vairākas prestižas Čehijas literatūras balvas un nominācijas.

Mihaels Součeks un Filips Fialka -grāmatas galvenie varoņi ir  nešķirami draugi. Viņiem ir labas sirdis. Ja viņi jūt, ka kādam ir vajadzīga palīdzība, ar joni metas palīgā. Abi draugi smagi pārdzīvo izsmejošo iesauku “Spocinieki”, kuru izpelnījušies skolā. Viņi nolemj viltīgi pārliecināt klasesbiedrus par to, ka spoki eksistē, un uzsāk buršanas apmācības pēc dažādām senām rokasgrāmatām.

Grāmata “Burvestībnieki”lasīšana garantēs Jums jautru un labi pavadītu laiku!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!