Foto: Masāžas mākslas telpa

Medus skaistumam un labsajūtai

Medus ir apbrīnojams, dabisks, bioloģiski aktīvs produkts, kuru jau kopš seniem laikiem izmanto arī skaistumkopšanā. Medus sastāvā ir daudz minerālvielu, vitamīnu, mikroelementu, organisko skābju, kā arī daudz citu cilvēka organismam noderīgu vielu. Bites medu “ražo” no ziedošu augu nektāra. Lai savāktu 100 gramus medus, bitēm jāaplido apmēram miljons ziedu, veicot attālumu, kas līdzvērtīgs Zemes ekvatoram.

Masāžas mākslas telpā piedāvā vairākas masāžas un procedūras, kurās tiek izmantots medus.

Steidzīgākajiem iesakām izvēlēties muguras medus masāžu, jo muguras masāža lieliski palīdz atbrīvoties no muguras muskuļu sasprindzinājuma, izteikti uzlabo asinsriti un limfas plūsmu. Šīs masāžas laikā spēcīgi tiek attīrīta ādas virskārta, āda kļūst elastīgāka un labāk spēj uzņemt visas medū esošās vērtīgās vielas. Muguras masāža ir viens no ātrākajiem veidiem, kā novērst sāpes un sasprindzinājuma sajūtu ne tikai mugurā, tā sniedz viegluma un atbrīvotības sajūtu visā ķermenī un patīkami relaksē.

Masāžas ilgums 50 minūtes, cena 25,00 €

Medus muguras masāža

Medus muguras masāža

Īstiem bišu un medus cienītājiem iesakām izvēlēties relaksējošu visa ķermeņa masāžu ar medu. Masāža ar medu ir lieliska ādas stāvokli uzlabojoša procedūra.

Relaksējoša medus masāža

Relaksējoša medus masāža

Masāžas laikā medū esošās bioloģiski aktīvās vielas iedarbojas uz cilvēka ādu, uzsūcas ādā un padara to zīdainu un gludu. Relaksējošā masāža ar medu ir ļoti patīkama procedūra, galvenais akcents šajā gadījumā netiek likts uz cīņu ar celulītu ķermeņa problēmzonās, bet uz patīkamu sajūtu gūšanu un pilnas masāžas izbaudīšanu.

Masāžas ilgums 90 minūtes, cena 45,00 €

Vēl labāk novērtēt medus pozitīvo iedarbību uz ādu un visu organismu kopumā var baudot SPA rituālu “Medus spēks”. Šis rituāls sākas ar sildīšanos saunā, kur tiek veikts visa ķermeņa pīlings ar medus un Himalaju kalnu kristāliskās sāls skrubīti vai ar maigām ziepju putām un abrazīvo cimdiņu. Pīlinga rezultātā āda attīrās no netīrumiem un atmirušajām šūnām, atveras poras un sākas intensīvs svīšanas process. Pēc sviedrēšanās jādodas dušā noskalot visu lieko un nevajadzīgo. Pēc dušas mazliet jāatpūšas, malkojot zāļu tēju, un tad seko atslābinoša, limfu drenējoša visa auguma masāža ar medu. Lai pastiprinātu medus pozitīvo iedarbību, pēc masāžas tiek veikta ietīšanas procedūra. Kamēr guļat siltā medus „kūniņā” un ļaujaties liegas melodijas valdzinājumam, medus dara savu svētīgo darbiņu – atdod savas bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un caur limfātisko sistēmu, kas procedūras laikā ir aktivizējusies, palīdz tos izvadīt no organisma. Āda pēc medus procedūras kļūst zīdaina un elastīga, nogludinās zemādas izciļņi un līdz ar to uzlabojas organisma vispārējais stāvoklis.
Pēc šī rituāla noteikti jāatpūšas baudot zāļu tēju, jāsakārto domas, lai ar jauniem spēkiem varētu doties gāzt kalnus.

Rituāla ilgums 120 minūtes, cena 65,00 €

SPA Rituāls “Medus spēks”

SPA Rituāls “Medus spēks”

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!