Ilustratīvs attēls

Lāzerprocedūras skaistumkopšanā

Pirmo lāzeru, elektroniski optisko ierīci, kura izstaro ārkārtīgi koncentrētu gaismas staru, radīja ASV fiziķis Teodors Meimens 1960. gadā. Mūsdienās lāzeru lieto gandrīz visās zinātnes un tehnoloģiju jomās. Jau vairākus gadu desmitus pašu spilgtāko zināmo gaismu kā ideālu instrumentu izmanto gan ķirurģijā, gan skaistumkopšanā. Plašāk par lāzera izmantošanas iespējām skaistumkopšanā stāsta salona “Gaismas kosmetoloģija” vadītāja Jeļena Kaupiņa.

INTENSĪVAS LĀZERTERAPIJAS PROCEDŪRAS SEJAI UN ĶERMENIM

Aparāts “Dermodynamic-TRI-ACTIV”

Aparāts “Dermodynamic-TRI-ACTIV”

Lāzerdušu Dermodynamic TRI-ACTIV (Itālija) izmanto, lai veiktu intensīvas lāzerterapijas procedūras, kas ļauj saglabāt veselu un skaistu ādu, kā arī palīdz likvidēt nevēlamus ādas defektus un problēmas.

Sejas procedūra saīsina un nostiprina izstieptos muskuļus, atjauno izteiktu sejas ovālu un stingrus audus, maksimāli samazina dziļās mīmiskās rievas un sīkās grumbiņas, kā arī veicina elastīna un kolagēna sintēzi dziļi audos. Tās iedarbībā pazūd nogurušas sejas izteiksme.  Procedūras ilgums ir nepilna stunda, kuras laikā tiek veikta 5 minūšu muguras masāža, kam seko 25 minūšu sejas masāža, tad tiek uzklāta ādas tipam atbilstoša sejas maska un nobeigumā – krēms.

Jau pēc pirmajām procedūrām pazūd uzpampums, tūska un tumšie loki zem acīm, bet pēc procedūru kursa savelkas grumbiņas. Pēc procedūras nav nepieciešama rehabilitācija. Kliente no kabineta uzreiz iznāk starojošā izskatā un var doties uz balli vai dienas gaitās.

Ieteicamais kurss ir 6 procedūras divas reizes nedēļā.

Ķermeņa procedūra ārstē celulītu, likvidē pēcdzemdību strijas, izvada lieko starpaudu šķidrumu, veicina novājēšanu, savelk novecojušus audus, tonizē ādu, veic limfodrenāžu un atjauno ādas elastību. Procedūrai ir antistresa iedarbība, tā mazina osteohondrozes pirmās izpausmes un uzlabo miegu. Ar lāzerterapiju var manāmi uzlabot arī roku izskatu – savilkt izstieptu ādu un nostiprināt muskulatūru.

Visām ķermeņa procedūrām ieteicamais kurss ir 10 līdz 12 procedūras 2 līdz 4 reizes nedēļā. Ļoti efektīvi ir apvienot šīs procedūras ar ķermeņa ietīšanu, lietojot jūras aļģu produktus.

Ar lāzeraparātu TRI-ACTIVE ārstē celulītu un ļoti efektīvi likvidē pēcdzemdību strijas, ja tās radušās pēdējā gada laikā. Vislabākos rezultātus var sasniegt, ja jaunā māmiņa griežas pie speciālistiem jau mēnesi pēc dzemdībām.

Viens no lielākajiem sievietes skaistuma ienaidniekiem ir taukaudos sastingusī nekustīgā limfa, kas bremzē vielmaiņas procesus, kā rezultātā šūnās uzkrājas vielmaiņas galaprodukti, un tās palielinās izmēros. Šādu palielinātu šūnu kopumi saspiež apkārtējos audus un bloķē asinsriti un limfas plūsmu. Tādēļ ādas virsma kļūst grumbuļaina, sausa, savītusi, un rodas tā saucamais “apelsīna mizas” efekts. Īpašas zeķubikses, gēli un ziedes palīdz tikai celulīta profilaksei nevis ārstēšanai. Savukārt pēc liposakcijas, kas ir traumatiska procedūra, nepieciešams ilgstošs rehabilitācijas periods. Celulīta ārstēšana ar jaunākās paaudzes aparātu Dermodynamic TRI-ACTIVE apvieno 3 efektīvas pretcelulīta metodes – diožu lāzeru, lokālu aukstuma terapiju un impulsu vakuummasāžu, kas labākus rezultātus ļauj sasniegt daudz ātrāk. Lāzera stars nokļūst dziļi dermas slāņos, stimulējot tās pašizstrādāto kolagēnu. Tādējādi uzlabojas venozā, arteriālā un limfatiskā mikrocirkulācija, kā arī nostiprinās saistaudi. Vakuummasāža veic dziļu limfodrenāžu, attīra organismu no liekā šķidruma un uzkrātajiem toksīniem, bet zemā temperatūra likvidē pietūkumu un uzlabo ādas tonusu. Gala iznākumā celulīta akmeņi tiek šķelti, tauki sadeg un samazinās ķermeņa masa. Bez tam vakuummasāža piešķir ādai gludumu un atsvaidzina tās krāsu.

Lai āda kļūtu ideāli gluda un līdzena un problemātisko zonu apjomi samazinātos, ir nepieciešams apmēram 10 seansu terapijas kurss, starp seansiem ieturot vienas dienas pauzi.

Procedūra neatstāj nepatīkamas sajūtas un neizsauc blakusparādības. Der atcerēties, ka par ādas elastīgumu, svaigumu un krāsu atbild kolagēns, kura izstrāde organismā gadu gaitā samazinās. Ar aparāta TRI-ACTIVE palīdzību var sintezēt jaunu kolagēnu un piešķirt ādai dabisku jaunību un spirgtumu, kā arī atbrīvoties no grumbām.

Masāža ar TRI-ACTIVE aparātu novērš pēcdzemdību strijas. Jaunās šūnas aktīvi atjaunojas veco – “sarauto” – šūnu vietā. Jo ātrāk pēc dzemdībām uzsākta terapija, jo efektīvāks būs tās rezultāts. Masāža tiek izdarīta pa masāžas līnijām, tāpēc seansa laikā pacients jūt patīkamu atslābumu.

Aparāts, kuram nav analogu, spēj darīt brīnumus un atgriezt skaistas kontūras sejai, likvidēt maisiņus un pietūkumu zem acīm, kā arī dubultzodu, izlīdzināt grumbas, savilkt poras, sniegt ādai svaigu krāsu un mirdzumu. Intensīva lāzerterapija ir īpaši ieteicama pēc straujas svara zaudēšanas.
Pēc procedūru kursa āda kļūst elastīgāka, uzlabojas tās tonuss, pazūd celulīts, āda izskatās jaunāka un svaigāka.

Tas viss – bez jebkādām izmaiņām ēšanas paradumos un dzīvesveidā!

Iepazīsties ar citiem skaistumkopšanas salona Gaismas kosmetoloģija pakalpojumiem

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!