LATVIJAS RADIO KORIS SNIEGS KONCERTUS BARSELONĀ

Latvijas Radio koris, Liepājas Simfoniskā orķestra kvartets, solisti un diriģents Sigvards Kļava 6. martā devās uz Barselonu, kur sniegs divus koncertu par godu Arvo Perta 80 gadu jubilejai.

Šodien un rīt Svētās Marijas bazilikā koncertos “Perts+Vivankos=dialogs” un “Sv. Jāņa pasija” koris kopā ar solistiem (Rihards Millers, baritons, Jānis Kurševs, tenors un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem: Ilze Zariņa, vijole, Ēriks Kiršfelds, čells, Artis Zēns, fagots, Mārtiņš Zālīte, oboja, kā arī Ilze Reine, ērģeles) izpildīs Arvo Perta skaņdarbus, tai skaitā arī viņa Sv. Jāņa Pasiju, kuru Latvijā varēs dzirdēt Lielajā Piektdienā Rīgas Domā. Skanēs arī Pētera Vaska un katalāņu komponista un kora ilglaicīgā drauga Bernata Vivankosa skaņdarbi.
8. martā koris dosies uz Oslo, kur sniegs vēl divus koncertus Olso starptautiskā baznīcas mūzikas festivāla ietvaros. Vienu koncertu, kurā skanēs J. S. Baha/K. Nīsteda, A. Hillborga, B. Vivankosa, A. perta, A. Selicka un P. Vaska skaņdarbi, diriģēs Sigvards Kļava. Uz otru koncertu “Dziesmu dziesmas”, kur būs dzirdami vairāki pasaules pirmatskaņojumi, pievienosies diriģents Kaspars Putniņš un ansamblis “Sarband”.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!