Grāmatas vāka fragments

Kā saglabāt veselību

Izdevniecībā Pētergailis ir iznākusi jauna veselības rokasgrāmata “Kā saglabāt veselību”.

veselibaKā saglabāt veselību

Regīna Rožkalne

fotomākslinieks Gunārs Janaitis

Laba veselība ir katra cilvēka vislielākā vērtība, lai to saglabātu, mums ir jāiemācās rūpēties par sevi sākot no veselīga uztura, fiziskām aktivitātēm līdz pat pozitīvām domām un noskaņojumam. Regīnas Rožkalnes grāmatā ir apjomīgs padomu un praktisku uzziņu krājums, kas palīdzēs mums ikdienas rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Daudzi no padomiem kā uzturēt savu veselību labā formā ir viegli ievērojami, piem, Vai Jūs zinājāt, ka izdzerto katru dienu 6 glāzes tīra ūdens, Jūs samazināt infarkta iespējamību par 40 procentiem? atbrīvoies no noguruma un atgūt enerģiju Jūs varat apēdot vienu greifrūta vai kivi augli -šie un daudzi citi padomi ir viegli izmantojami ikdienā.

Grāmata nav paredzēta profesionāliem medicīnas darbiniekiem, bet gan plašam lasītāju lokam, tādēļ atgādinām, ka jebkuras slimības gadījumā ir nepieciešama ārsta konsultācija.

Rakstot grāmatu, autore skaidri saskatījusi savu lasītāju, proti, redzējusi ikdienišķu cilvēku, kam nav bijusi iespēja iegūt padziļinātas zināšanas medicīnā un kuram tomēr piemīt alkas gūt zināšanas par veselīga mūža noslēpumiem.

Katrs vārds, teikums un rindkopa pārliecina – rakstītāja nav lobējusi nevienu zāļu ražotājkompāniju, nav pat iedomājusies gūt jel kādu personisku labumu. Grāmata rakstīta godīgi. Īpaši vērtīgas ir tās nodaļas, kurās stāstīts par mūsdienās plaši atzītajiem, zinātniski pierādītajiem veselīgas dzīvošanas pamata principiem.

Autore izmantojusi un ietilpinājusi grāmatā apbrīnojami plašu materiālu, šo materiālu viņa pārlikusi jebkuram labi saprotamā valodā, un grāmatā var atrast ziņas par visai dažādiem medicīnas jautājumiem.”

Rīgas Stradiņa universitātes profesors Anatolijs Danilāns

Grāmatas autore Regīna Rožkalne visu mūžu ir strādājusi tradicionālajā medicīnā Ventspils rajonā un Rīgā. Jaunajā grāmatā, tāpat kā iepriekšējās, R. Rožkalne veiksmīgi apvieno tradicionālās medicīnās, fitoterapijas, jaunāko zinātnes atzinumu un tautas medicīnas atziņas, sniedzot lasītājiem izpratni gan par zinātniski pierādītām, gan hipotētiski iespējamām atbildēm uz daudziem aktuāliem un šobrīd aktīvi diskutētiem veselības saglabāšanas jautājumiem.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!