Publicitātes attēls

Jauns vasaras klasiskās mūzikas festivāls “Rīga Jūrmala!”

Rīgā un Jūrmalā šovasar norisināsies jauns pasaules līmeņa klasiskās mūzikas festivāls “Rīga Jūrmala”. Festivāla atklāšanas sezona aptver četras muzikālas vasaras nedēļas nogales no 19. jūlija līdz 1. septembrim, kurās piedalīsies pasaulslaveni orķestri, diriģenti un daudzi citi izpildītājmākslinieki.

Par festivāla RĪGA JŪRMALA grandiozo atklāšanas sezonu liecina tādi mākslinieku vārdi kā Zubins Meta un Izraēlas filharmoniskais orķestris, Džanandrea Nozeda un Londonas simfoniskais orķestirs, Krievijas Nacionālais orķestris un diriģents Mihails Pļetņovs.
Baudīt jaunā klasiskās mūzikas festivāla RĪGA JŪRMALA koncertus šī gada vasarā uz Latviju dosies klausītāji no vairāk kā 50 pasaules valstīm – vistālākie festivāla apmeklētāji ieradīsies no Honkongas, Dienvidkorejas, Austrālijas un ASV, bet starp Eiropas valstīm vislielākais biļešu pircēju skaits šobrīd ir no Vācijas, Lietuvas, Lielbritānijas un Igaunijas.

Jaunais mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA ierindots kā pirmais klasiskās mūzikas brīvdienu galamērķis līdzās citiem izciliem festivāliem vienā no lielākajām Lielbritānijas laikrasta avīzēm The Telegraph un Telegraph Travel, kā ir piešķirta Eiropas mākslas festivālu kvalitātes zīme “EFFELabel” .

Vairāk par māksliniekiem, koncertiem un biļešu pieejamību mājaslapā.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!