Publicitātes foto

JAUNIEŠU KORA „BALSIS” PIEKTĀ KONCERTSĒRIJA „DAUGAVAS BALSIS”

Iesākot savu 29. sezonu, Jauniešu koris „BALSIS” jau piekto gadu dosies ceļā, lai turpinātu 2011. gadā sākto koncertsēriju „DAUGAVAS BALSIS”, kuras mērķis ir vairāku gadu laikā izbraukt visu Daugavas baseinu Latvijas teritorijā, sniedzot bezmaksas koncertus tuvākajos dievnamos, kultūras namos, skolās, estrādēs. Līdz šim koris sniedzis jau 28 koncertus abos Daugavas krastos.

Šoreiz koncertsērija sāksies Krustpils Evaņģēliski luteriskajā baznīcā un noslēgsies ar koncertu Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā Kalna ziedi. Koris saviem klausītājiem sagatavojis 4 dažādas programmas, kur katra tiks piemērota kādai no 9 koncertvietām. Skanēs Dziesmu svētku klasika, mūsdienu latviešu autoru sakrālā mūzika, kā arī Raimonda Paula un Ineses Zanderes dziesmu cikls „Dziesmas par Latvijas upēm”.
Īpašs notikums būs koncerts Oliņkalna pilskalnā, uz salas Daugavas viducī. Tur ir saglabājusies estrāde, kur vēl 1957. gadā svinēja Dziesmu svētkus. Klausītāju ērtībām tiks sagādātas laivas nokļūšanai uz salu no Daugavas labā krasta, Klintaines pagasta Stukmaņiem. Arī uzstāšanās Likteņdārzā pie Kokneses korim ir jau laba tradīcija. Šoreiz, ja būs augsts ūdens līmenis, koncertu koris dziedās no upes. Būs arī iespēja apkopt kora kopīgiem spēkiem iestādīto Jāzepa Vītola pīlādzi. Ieeja dārzā par ziedojumiem.

DAUGAVAS BALSIS skanēs:

Ceturtdien, 20.augustā
11:00 Krustpils evaņģēliski luteriskajā baznīcā
20:00 Gostiņu evaņģēliski luteriskajā baznīcā

Piektdien, 21.augustā
14:00 pie Pļaviņu novada kultūras centra
18:00 Oliņkalna salas Dziesmu svētku estrādē, Izlaistie Dziesmu svētki
21:00 Vīgantes dabas parkā pie Dieva auss

Sestdien, 22.augustā
12:00 Seces evaņģēliski luteriskajā baznīcā
18:00 Likteņdārza amfiteātrī

Svētdien, 23.augustā
11:10 Kokneses evaņģēliski luteriskajā baznīcā
16:00 Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā Kalna ziedi

Ieeja koncertos bez maksas.

karte

Koncerti jau tradicionāli notiek pateicoties KKF atbalstam.
Paldies Krustpils, Pļaviņu, Jaunjelgavas, Kokneses un Aizkraukles novadiem, Klintaines, Staburaga un Seces pagastiem, draudzēm un labiem ļaudīm par atbalstu un palīdzību organizēšanā.

Uz tikšanos un sabalsošanos vienā vai otrā Daugavas krastā!
Papildu informācija: Ints Teterovskis, 29414158

Ieskats pagājušā gada „Daugavas plosti 2014” koncertsērijā šeit

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!