Publicitātes foto

Iznākusi Zanes Eniņas pirmā grāmata “Nekaunīgais pingvīns”

Apgādā “Zvaigzne ABC” iznākusi ceļotājas un blogeres Zanes Eniņas pirmā grāmata “Nekaunīgais pingvīns”, kurā autore stāsta par saviem piedzīvojumiem septiņarpus mēnešu ilgajā ceļojumā pa Dienvidameriku, Lieldienu salu un Antarktīdu. 

Detalizētie apskates vietu un komisku notikumu apraksti, trāpīgie vērojumi, kolorīto ceļabiedru portretējumi un vietējo ļaužu un viņu dzīvesvides tēlojumi padara grāmatu “Nekaunīgais pingvīns” par aizraujošu lasāmvielu ikvienam ceļojumu literatūras cienītājam. Turklāt šeit var atrast arī daudz praktisku padomu, kas noderēs, ceļojot vienatnē un budžeta klasē. Grāmata lielākoties tapusi no autores bloga ierakstiem, saglabājot dienasgrāmatas rakstības stilu. 

Ceļojumu uz Antarktīdu Zane Eniņa uzskata par savas līdzšinējās dzīves lielāko piedzīvojumu, taču ne mazāk nozīmīgs notikums bija līdzekļu piesaiste šim braucienam, uzsākot pūļa finansēšanas kampaņu – operācija “Pingvīns”, kas izraisīja plašu rezonansi Latvijas interneta vidē. Grāmatā autore apraksta un analizē šīs aktivitātes norisi, atklājot arī sabiedrības dažādo reakciju uz šādu līdzekļu piesaistes veidu. Par spīti visam, operācija “Pingvīns” kļūst par apliecinājumu tam, ka “latvieši spēj dot, sapņi piepildās, idejas strādā”, tikai jārīkojas. 

Zane Eniņa vairāk nekā 20 gadus ir darbojusies komunikāciju un mārketinga jomā, un viņai ir divas lielas kaislības – ceļošana un rakstīšana. Viņa ir pabijusi 75 pasaules valstīs un visos kontinentos, pārsvarā ceļojot tikai ar mugursomu plecos, stopējot, nakšņojot hosteļos un pie vietējiem, strādājot brīvprātīgo darbu. Visos ceļojumos viņas mērķis ir bijis ne tikai apskatīt ievērojamas vietas, bet arī pēc iespējas pilnīgāk iepazīt vietējos cilvēkus, viņu kultūru, dzīvesveidu. Par tālākos un tuvākos pasaules ceļos piedzīvoto Zane Eniņa aizrautīgi stāsta savā blogā “mugursoma.lv”, un viņas ceļojumu apraksti ir publicēti vairākos preses izdevumos.

Zane Eniņa: “No sirds ceru, ka operācija “Pingvīns” un šī grāmata kādam būs iedvesma un pamudinājums piepildīt sapņus. Par spīti dubļiem un nievām – tas ir to vērts! Ej un dari!” 

Pieejama arī e-grāmata.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!