IEPAZĪŠANĀS AR “WEYERGANS”

Skaistumkopšanas pasaulē jau par klasiku ir kļuvis Rudolf Weyergans teiciens: „Veselība un skaistums ir dāvana, ko sev sniedzat. Tas ir viegli izdarāms, pielietojot novatoriskās Weyergans metodes”. Kaut arī Weyergans vārds daudziem ir labi zināms, rakstu sēriju tomēr sāksim ar nelielu iepazīšanos. Kā pirmo konsultanti un ceļvedi šajā iepazīšanās procesā esam aicinājuši “Riga Wealth Weyergans Veselības un Skaistuma Centra” vadītāju Judīti Volkovu, kura ar Weyergans strādā jau deviņus gadus, bet 2011. gadā viņas vadītais “Weyergans High Care centrs” tika atzīts par labāko Latvijā.

Tas viss aizsākās 1985. gadā Āhenē (Vācijā), kad tika izveidota firma, kas tagad visā pasaulē pazīstama ar nosaukumu WEYERGANS High Care AG. Tās dibinātājs un īpašnieks ir sociologs Dr. Rudolf Weyergans.

Šodien Weyergans piedāvā kompleksu pieeju skaistumkopšanā – efektīvas un daudzveidīgas aparātprocedūras sejai un ķermenim, High Care kosmētiku profesionālai lietošanai un ādas kopšanai mājas apstākļos, kā arī uztura bagātinātājus.Visi Weyergans produkti un metodikas balstās jaunākajos kosmētikas un celulīta ārstēšanas pētījumos. Procedūras tiek veiktas, izmantojot mūsdienīgu aparatūru un augstas kvalitātes produktus.

Pēc ekspertu domām un pētnieku prognozēm cilvēces vēsturē nekad agrāk nav bijusi iespēja sasniegt tik lielu dzīves ilgumu, kāds gaidāms tuvākajos gadu desmitos. Tiek prognozēts, ka 2040. gadā sieviešu vidējais dzīves ilgums sasniegs 90 gadus, vīriešu – 80 gadus (pašlaik tas ir attiecīgi 82 un 72,5 gadi). Tāpēc par vienu no pamatvērtībām, pēc kuras tiecas mūsdienu cilvēks, ir kļuvusi laba veselība, kas nav tikai slimību un sāpju pārvarēšana, bet arī dzīves kvalitātes rādītājs. Līdz ar to arvien lielāka nozīme tiek piešķirta veselīgam dzīvesveidam, sportiskām aktivitātēm, skaistuma kopšanai un saglabāšanai. Veselīga dzīvesveida pamatā ir ķermeņa kults. Ķermenis kļūst par pašizpausmes veidu. Šī tēma tiek fokusēta uz sevis apzināšanos un pašapziņu. Šajā sfērā Weyergans koncepcija ieņem stabilu vietu: tā apvieno veselīgu dzīvesveidu ar ķermeņa korekciju un aktīvu rīcību veselības uzlabošanai.

Rudolf Weyergans jau ilgstoši pēta celulīta patieso iedabu un ar savu izveidoto „Diferencētās celulīta terapijas” (DCT) programmu ir veicis apvērsumu šīs problēmas ārstēšanā. Mūsdienu pētniecība ņem vērā gan celulīta demogrāfisko izplatību, gan arī organisma anatomiskās un fizioloģiskās īpatnības. Gala iznākumā ir radītas metodes un stratēģijas, kuras pielietojot celulīts samazinās. Weyergans DCT ir patentēta daudzās valstīs un novērtēta kā metode, kas garantēti ļauj sasniegt optimālus ārstēšanas rezultātus. DCT noris četros posmos: limfas atteces stimulācija, tauku metabolisma aktivizēšana, saistaudu stiprināšana un asinsvadu treniņš. Gadu gaitā Rudolf Weyergans ar saviem pētījumiem ir ietekmējis kosmētikas pasauli, tāpat viņš bija pirmais, kurš konstatēja, ka celulīta veidošanās ir saistīta ar limfas atteces traucējumiem.

Vislabākos rezultātus ar Weyergans inovatīvajām aparāttehnoloģijām un metodēm ir iespējams sasniegt, izstrādājot individuālu kompleksu programmu gan sejas, gan ķermeņa problēmu risināšanai. Tas nodrošina ātrāku un noturīgāku rezultātu.

Papildus garantija labam iznākumam ir speciālistu medicīniskā izglītība, kas dod paļāvību, ka klienta veselība un skaistums ir profesionāļu rokās.

Sekojiet līdzi turpmākajiem rakstiem par Weyergans aparātprocedūrām un metodēm, kļūstiet zinošāki par skaistumkopšanas iespējām un to piemērotību tieši jūsu vajadzībām un vēlmēm.