Grāmatu vāki

Grāmatas bērniem: “Dzīvnieku atlants” un “Pasaules atlants”

Izdevniecība “Pētergailis” ir laidusi klajā čehu  autora Tomaša Tuma  (Tomáš Tůma) “Dzīvnieku atlantu“ bērniem un grāmatu “Pasaules atlants“ bērniem.

Čehu autora Tomaša Tuma  (Tomáš Tůma) “Dzīvnieku atlants“ bērniem. Autora ilustrācijas, no angļu valodas tulkojusi Evita Kāle, 48.lpp

“Dzīvnieku atlants ” aizraujošā  veidā atklās mazajiem lasītājiem septiņu kontinentu daudzveidīgo dzīvnieku pasauli.

Grāmatas īpašais poligrāfiskais noformējums palīdz uzskatāmi apgūt zināšanas par 200 interesantākajiem pasaules dzīvniekiem, kuri attēloti vairāk nekā 250 krāsainās ilustrācijās.

Dzīvnieku pasaules daudzveidību un krāšņumu palīdzēs iepazīt septiņas atlokāmas (atbilstoši katram kontinentam) kartes ar trīspadsmit mini katalogiem, kuros ir papildinformāciju par dzīvniekiem un konkrētā kontinenta ģeogrāfiju.

Nelielu videoieskatu grāmatā varat meklēt šeit.

Čehu autora Tomaša Tuma  (Tomáš Tůma) grāmata “Pasaules atlants“ bērniem. Autora ilustrācijas, no angļu valodas tulkojusi Evita Kāle, 48.lpp

“Pasaules atlants” aizraujošā  veidā atklās mazajiem lasītājiem pasaules septiņu kontinentu daudzveidīgo ģeogrāfiju.

Grāmatas īpašais poligrāfiskais noformējums palīdz uzskatāmi un ātri apgūt ģeogrāfiskās zināšanas par  septiņiem pasaules kontinentiem. Atlasā ir septiņas atlokāmas kartes, atbilstoši katram kontinentam, kuras satur būtiskāko informāciju par kontinenta iedzīvotājiem, floru un faunu, kā arī  ievērojamākajiem apskates objektiem.

Papildus informācijai atlantam ir pievienoti 15 mini katalogi, ar īsu informāciju par katra kontinenta nozīmīgākajiem vēstures, arhitektūras un kultūras faktiem.

Nelielu videoieskatu grāmatā varat meklēt šeit.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!