Publicitātes foto

Filma “Nekas mūs neapturēs” izsludina vērienīgas pirmizrādes visā Latvijā

Andra Gaujas kaisles drāma “Nekas mūs neapturēs” no 10. oktobra būs skatāma gan kinoteātros visā Latvijā, gan arī vērienīgās reģionālajās pirmizrādēs Latvijas lielākajās koncertzālēs. Vairākos pasākumos piedalīsies arī filmā pārstāvētie mūziķi: Jānis Šipkēvics (Shipsea), Evija Vēbere, Miķelis Putniņš un citi.

Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs Dambergs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Andra Gaujas filmas „Nekas mūs neapturēs” Rīgas pirmizrāde notiks jau 9.oktobrī „Kino Citadele”, un pirms tās uzstāsies filmā skanošo dziesmu izpildītāji Shipsea, Evija Vēbere, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs. 10.oktobrī filmu īpašā Dāmu seansā izrādīs „Apollo Kino” ar filmas autoru un aktieru dalību, kā arī citiem pārsteigumiem.

Filmas „Nekas mūs neapturēs” autorus būs iespējams satikt arī 11. oktobrī Liepājas Lielajā dzintarā (pēc seansa – diskusija ar psihoterapeitu Ansi Jurģi Stabingi), 12.oktobrī Talsu kinoteātrī „Auseklis” un 12.oktobra vakarā Ventspils koncertzālē „Latvija”, kur muzicēs Evija Vēbere, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs.

13.oktobrī Andra Gaujas jaunākās filmas pirmizrāde paredzēta Rēzeknes „Gorā” ar Evijas Vēberes, Miķeļa Putniņa, Rūdolfa Macata un Rinalda Maksimova muzikālajām performancēm. Bet jau 13.oktobra vakarā filmas komanda viesosies Cēsīs, un sarunu ar autoriem vadīs Juris Žagars. Padziļināta saruna par filmu un tās tēmām ieplānota 15.oktobrī kinoteātrī „Splendid Palace”.

Biļetes uz filmas pirmizrādēm un sīkāka informācija pieejama filmas oficiālajā lapā. Biļetes iespējams iegādāties arī kinoteātros un pasākuma norises vietās, kā arī „Biļešu paradīzē” – gan internetā, gan kasēs.

Andra Gaujas otrā spēlfilma “Nekas mūs neapturēs” ir neparasti vizuāla filma, uzņemta pie leģendārajām Āraišu vējdzirnavām, uzbūvējot veselus divus daudzstāvu kinopaviljonus. Filmēts tika naktsmaiņās, iemūžinot neskaitāmus saules rietus un lēktus.

Scenārists un režisors: Andris Gauja. Lomās: Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova. Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC. Mākslinieks: Jurģis Krāsons. Tērpu māksliniece: Līga Krāsone.

Filmas „Nekas mūs neapturēs” tapšanu atbalstījuši Nacionālais Kino centrs, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Helio, UPB, Latvijas Finieris, PATA Timber, Samsung, Sixt, BMW, Circle K, u.c. Informatīvais atbalsts: TVNet, Pastaiga, TV24, SWH. Filmas izplatītājs – UzKino.

Filmas tīzerisskatāms šeit.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!