Cukura epilācija

Cukura epilācija, saukta arī par persiešu epilāciju un Kleopatras zeltu, jo to esot izmantojusi pati Kleopatra sava skaistuma kopšanai, ir pazīstama un pielietota jau kopš senseniem laikiem. Tās aizsākumi meklējami senajā Ēģiptē, kur ar šo dabisko metodi saposa topošo sievu pirms izdošanas pie vīra.

Ar cukura epilāciju iepazīstina skaistumkopšanas salons “Imidžs”

Mūslaikos cukura epilāciju mēdz dēvēt arī par “sugaringu”, jo tā tiek veikta ar īpašām masāžas kustībām, izmantojot no dabiskām sastāvdaļām pagatavotu cukura pastu. Pastas pagatavošanai izmanto cukuru, ūdeni un citronu sulu. Šī metode ir drošs un efektīvs veids nevēlamu matu likvidēšanai visiem ādas tipiem jebkura vecuma un dzimuma cilvēkiem. Tā nekairina pat visjutīgāko ādu un neizraisa alerģijas. Tatjana uzsver, ka procedūra ir droša un higiēniska. Meistars procedūras laikā izmanto vienreizējās lietošanas cimdus, kas vajadzības gadījumā tiek mainīti, pasta netiek lietota atkārtoti citam klientam, visi instrumenti ir dezinficēti. Augstā cukura koncentrācija padara neiespējamu baktēriju veidošanos. Pēc procedūras cukura pasta ir viegli nomazgājama ar siltu ūdeni un neatstāj traipus uz drēbēm. Cukura epilācija atjauno ādas elastību, padarot to tīru un gludu.
cukura epilacija_3Nav jābaidās, ka procedūra varētu būt pārāk sāpīga vai izraisīt nepatīkamas sajūtas. Tās laikā maigi tiek noņemtas tikai ādas atmirušās šūnas, jo pasta pie ādas nelīp, bet pieķeras tikai matiņiem. Tas nodrošina praktiski nesāpīgu epilāciju pat visjūtīgākajās zonās, piemēram, uzacu un bikini. Cukura pastas temperatūra procedūras laikā ir vienāda ar ķermeņa temperatūru, tāpēc apdeguma risks nepastāv. Matiņi tiek noņemti augšanas virzienā, kas novērš to ieaugšanu. Nekādas blakusparādības pēc procedūras nav novērotas, jo pasta nesatur ķīmiskās piedevas, tai ir mīksta īrisveida konsistence, kas nerada ādas bojājumus. Pēc cukura epilācijas matiņi ataug lēnāk un ar laiku kļūst plānāki, retāki un pat gaišāki.
Šī matiņu likvidēšanas procedūra lieliski der arī vīriešiem, vieglai matu noņemšanai uz sejas, kakla un muguras. Cukura epilācija ir visefektīvākā metode biezu vai raupju matiņu likvidēšanai, tieši šādu matiņu dēļ skūšanās procesā rodas iegriezumi, jo tie ļoti bieži ieaug ādā.
cukura epilacija_2Jāņem vērā, ka 24 stundas pirms epilācijas nav ieteicams sauļoties vai apmeklēt solāriju. Īsi pirms procedūras nevajadzētu lietot asu skrubi. krēmus, losjonus vai pieniņus, kā arī dezodorantu vai pretsviedru līdzekļus. Menstruāciju laikā vaksācija var būt sāpīgāka, ādas paaugstinātas jūtības dēļ. Dodoties uz vaksāciju, matiņiem jābūt ataugušiem vismaz 0,2 cm.
Procedūra nav ieteicama, ja ir varikozas vēnas, cukura diabēts, ādas slimības, iekaisumi vai vaļējas brūces apstrādes zonā.
Pēc epilācijas 48 stundas nav ieteicams sauļoties vai apmeklēt solāriju un veikt pīlingu, tāpat arī apmeklēt baseinu vai vannoties.

Ar tīru un gludu ādu jutīsies pārliecināta par savu pievilcību gan iemīļotajā vasaras kleitā, gan pludmales tērpā.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!