Dabas velte – ziemeļbriežu panti

Pateicoties ziemeļbriežu jaunajiem radziņiem, cilvēki ir ieguvuši unikālu preparātu, kuram piemīt imūnmodulējoša, antioksidanta, adaptogēna un vispārtonizējoša iedarbība.

 

KAS IR ZIEMEĻBRIEŽU PANTI

Par Pantiem tiek saukti ziemeļbriežu jaunie radziņi, kas vēl nav pārkaulojušies.
Struktūras dēļ tos mēdz dēvēt arī par samta ragiem. Ja pārkaulojušos, vecos ragos praktiski ir sastopams tikai kalcijs, tad jaunie radziņi ir apveltīti ar īpaši plašu vitamīnu, aminoskābju, minerālu un citu bioloģiski aktīvo vielu klāstu.
Panti no tālas senatnes līdz pat mūsdienām ir viena no svarīgākajām ārstniecības līdzekļu izejvielām tradicionālajā austrumu medicīnā.

Pastāv uzskats, ka augu valsts valdnieks ir Žeņšeņs, bet dzīvnieku valsts – Panti
Panti ir pasaulē vienīgais zīdītāju orgāns, kura augšanas ātrums ir 2 milimetri diennaktī. Tas arī izskaidro bagāto bioloģiski aktīvo vielu koncentrāciju tajos. Preparāti, kas ir radīti uz pantu bāzes, tiek uzskatīti par visefektīvākajiem un drošākajiem adaptogēniem.
Par īpaši pievilcīgiem šos preparātus padara arī tas, ka pantu iegūšanas procesā dzīvnieki netiek nogalināti, mocīti vai pakļauti veselības riskiem. Pantu ievākšana ir briežiem tikpat nekaitīga kā vilnas cirpšana aitām. Panti ir vienīgā dabīgā izejviela, ar kuru cilvēks var uzņemt dzīvnieku valsts bioloģiski aktīvās vielas, kas viņam ir vajadzīgas, nenogalinot dzīvnieku.
Pantu sastāvā esošajām vielām piemīt imūnmodulējoša, antioksidanta, adaptogēna un vispārtonizējoša iedarbība.
Ziemeļbrieža panti tīrā un dabīgā veidā satur 90 bioloģiski aktīvu vielu, olbaltumvielu savienojumu un enerģētiķu, kuri ir nepieciešami ne tikai dažādu slimību profilaksei, bet arī praktiski veseliem cilvēkiem.
Adaptogēnu lietošana uzturā, atšķirībā no stimulatoriem, nenoved organismu līdz enerģijas avotu izsīkumam.
Ja pēc citu organismu stimulējošu vielu lietošanas beigām ir vērojams straujš spēku izsīkums, tad pēc pantu produktu lietošanas efekts saglabājas ilgstoši.

 

PAR ZIEMEĻBRIEŽIEM

Tieši ziemeļbriedim mums jāpateicas par šo unikālo produktu.
Ziemeļbriedis (Rangifer tarandus) ir gudrs, izturīgs un spēcīgs dzīvnieks, kas ir spējīgs pielāgoties dzīvošanai skarbajos Ziemeļu plašumos.
Jakutijas dabas klimatiskie apstākļi tiek raksturoti kā ekstremāli. Gadalaiku temperatūras starpība šeit sasniedz 110 grādus pēc celsija. Ziemās – tas ir visaukstākais no pasaules apdzīvotajiem reģioniem, kur temperatūra nokrīt pat zem -70 grādiem. Īsajās vasarās – kontinentālā klimata iespaidā, temperatūras stabiņš sniedzas virs +40 grādiem.
Ziemeļbriedis ir īsts izdzīvotājs. Viņš labi jūtas gan +40, gan -70 grādos. Ziemeļbriedim nesagādā nekādas grūtības izrakt sev ķērpi no metru dziļa sniega vai pārpeldēt kilometriem plašus ledus laukus.
Jakautijas ziemeļbrieža galvenā barība ir bioloģiski aktīvais briežu ķērpis, no kura ziemeļriedis smeļ savu vareno spēku un izturību.
Ziemeļbrieži ir sabiedriski dzīvnieki un dzīvo baros. Viņiem ir raksturīgi rūpēties vienam par otru. Skarbajās ziemās barības vielu ir tik maz, ka pietrūkst pašu nepieciešamāko komponentu izdzīvošanai. Piemēram, lai iegūtu sāli, brieži dzer jūras ūdeni un ēd ūdenszāles. Novārgušu biedru viņi spēcina un ārstē ar saviem pantiem. Jā, ziemeļbrieži zin savu zāļu skapīti. Viņiem ikdienišķa parādība ir otra ragu zīžļāšana. Tādā veidā ziemeļbriedis uzcienā biedru ar vairāk kā deviņdesmit bioloģiski aktīvu vielu savienojumu kokteili.
Ir atzīts, ka nevienā citā augu un dzīvnieku valsts izcelsmes izejvielā nav tik daudz sabalansētu komponentu kā pantos.

 

KAM JĀLIETO PANTU PREPARĀTI

Medicīniski pētījumi liecina, ka briežu panti ir uzskatāmi par līdzekli cilvēka mūža paildzināšanai. Pēdējā laikā eksperimentāli ir pierādīts, ka pantu ekstrakts aizkavē organisma novecošanos. Jau pēc īslaicīgas pantu produktu lietošanas ir vērojama krasa pašsajūtas uzlabošanās, sāpju mazināšanās un organisma aizsargspēju uzlabošanās.

Ārsti pantu produkciju iesaka:

1. Uzņēmējiem, pārdevējiem, ārstiem, skolotājiem, kasieriem, menedžeriem un līdzīgu profesiju pārstāvjiem – visiem, kuru darbība saistīta ar pastāvīgu uzmanību un lielu emocionālo slodzi.

2. Cilvēkiem intensīvas intelektuālas slodzes periodā – inženieriem, grāmatvežiem, studentiem sesiju laikā, vecāko klašu skolēniem pirms eksāmeniem un citiem.

3. Sportistiem. Īpaši rekomendē tiem, kuri specializējas ar ātrumu un spēku saistītos sporta veidos.

4. Cilvēkiem, kam nepieciešama hormonālās sistēmas regulēšana.

5. Cilvēkiem, kas cieš no nespēka, slikta garastāvokļa un depresijas.

6. Sievietēm, kas rūpējas par savu ārieni un vēlas bez ķirurģiskas vai ķīmiskas iejaukšanās uzlabot gan savu fizisko, gan psihisko labsajūtu. Uzlabojas ne vien ādas struktūra, bet arī kopējais ārējais izskats.

7. Cilvēkiem, kurus skārušas vecuma izmaiņas.

 

LIETOTĀJU ATSAUKSMES UN STĀSTI

Ar savu pieredzi dalās  Epsorin lietotāji:

Vairāk atsauksmju un informācijas par produktu:  www.epsorin.lv

 

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!