Foto: Mums Patīk

Autentiskas ajūrvēdas procedūras Rīgā

Tulkojumā no sanskrita (आयुर्वेद ) ajūrvēda nozīmē dzīves zināšanas. Tā ir 5000 gadus sena Indijā izveidojusies holistiskā medicīnas sistēma, kas paaudžu paaudzēs tiek pielietota joprojām.

Ajūrvēdas medicīna balstīta uz pārliecību, ka slimības rodas, kad cilvēka prātā, ķermenī vai dvēselē zūd līdzsvars. Veselība, savukārt, ir prāta un ķermeņa harmonijā, jo organismam piemīt spējas pašatjaunoties, taču tas ir spējīgs tikt galā ar slimībām tikai tad, ja šis līdzsvars tiek noturēts. Citiem vārdiem sakot – ajūrvēda ir mācība, kas palīdz organismam palīdzēt pašam sev.

Indijas masāža ir viena no pieprasītākajām masāžām pasaulē, kas spēcīgi ārstē ar muguru saistītās problēmas. Jau senie austrumu gudrie uzskatīja, ka cilvēks ir tik jauns, cik vesels ir viņa mugurkauls.

Autentiskas ajūrvēdas procedūras, ko piedāvājam mūsu SPA, veic sertificēts ajūrvēdas terapeits Hassan Abbas Quereshi, kurš ieguvis izglītību un praktizējies tādās valstīs kā Indija, Ķīna, Apvienotie Arābu Emirāti, un nu jau 10 gadus arī Latvijā, lieliski apgūstot latviešu valodu.

Hasans dzimis Indijas pilsētā Mumbajā, kas ir Maharaštras štata galvaspilsēta, atrodas uz Salsetas salas, un ir visapdzīvotākā pilsēta valstī. Pusotru gadu Hasans skolojies ajūrvēdu dzimtajā vietā Kerala pie Gurū, kurš dzīvo mežā, un arī pats šajā laikā bijis šķirts no civilizācijas. Pēc masāžas mākslas apgūšanas Hasana pirmā darba vieta bija Indija, bet nu jau vairākus gadus viņš dzīvo un strādā Rīgā. Hasanam Latvijā patīk, jo Rīga, viņaprāt, ir skaista un tīra pilsēta, kas, atšķirībā no viņa dzimtenes, nav pārapdzīvota. Patīkami bija dzirdēt, ka Hasans brīvi spēj sarunāties latviešu valodā.

Hasans ir ajūrvēdas speciālists ar divdesmit gadu darba pieredzi. Viņš nodarbojas ar ārstnieciskajām masāžām pēc ajūrvēdas principiem un veic Indijas, Gua-sha, Senķīnas pēdu, problēmzonu un citas masāžas. No Hasana piedāvāto masāžu klāsta klienti visvairāk esot iecienījuši sejas masāžu, jo pēc tās cilvēks uzreiz izskatoties par pieciem gadiem jaunāks.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!