Foto: Masāžas mākslas telpa

Atdoties ziedu laikam

Kad beidzot sagaidīts ziedonis, gribas atdoties tam ar visu savu būtību, mesties ziedu jūrā un ļaut, lai tā reibina, apskauj un glāsta.

“Masāžas mākslas telpa” iepazīstina ar divām jūnijam īsti piemērotām masāžām – “Jasmīna glāsts” un “Rozes vilinājums”.

Ja rozi dēvējam par ziedu un aromātu karalieni, tad jasmīnu viennozīmīgi var saukt par karali. Īstajiem jasmīnu ziediem ir raksturīgs intensīvs, elegants, smalks, medus salds, maigs, eksotisks un mazliet reibinošs aromāts. Tas rosina uz radošu darbību un oriģinālām idejām, paaugstina pašcieņu, kliedē iekšēju sasprindzinājumu un galvassāpes. Jasmīnu smarža novērš ātru nogurdināmību, izraisa jaukus sapņus un uzlabo miegu. Izmantojot jasmīnu aromātu, var panākt pilnīgu emocionālo un fizisko relaksāciju. Šī smarža novērš nervu darbības izsīkuma sindromu garīgas pārslodzes gadījumā, sliktu priekšnojautu un satraukuma sajūtu, izmisumu, depresiju, rosina filozofiskas domas un attieksmi pret dzīvi, harmonizē gan vīriešu, gan sieviešu hormonālo sistēmu, ir lielisks afrodīzijs. Jasmīns ir ideāls aromāts meditācijai.

Jasmins-1

Kosmetoloģijā jasmīna eļļa tiek pielietota sausas, hiperjutīgas un traumētas ādas kopšanai un reģenerācijai. Jasmīns novērš kairinājumu, apsārtumu, zvīņošanos, savelkošas sajūtas, kā arī stresa izraisītus ādas plankumus. Tas ir iedarbīgs ādas atjaunošanas līdzeklis, novērš grumbu veidošanos, izlīdzina ādu un tam piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība.

Roze, kā jau ziedu karalienei pienākas, vienmēr spēj pārsteigt ar savu krāšņumu un brīnišķīgo aromātu. Roze ir greznības, bagātības, mīlestības, tīrības, draudzības un veiksmes simbols. Roze ir skaistuma ideāls, tāpēc sievietes visos laikos rozes ir izmantojušas, lai uzlabotu savu ārējo izskatu.

Rožu masāžas laikā tiek izmantota masāžas eļļa, kurai pievienota tikai augstākās klases rožu ēteriskā eļļa, ko iegūst Bulgārijā, rožu ielejā. Rožu ēteriskai eļļai piemīt emocijas līdzsvarojošas īpašības, tā darbojas kā dabisks antidepresants, novērš bezmiegu, galvas sāpes, nervu saspringumu. Šī eļļa atslābina, nomierina nervu sistēmu, uzlabo garastāvokli, kliedē baiļu sajūtu, darbojas kā afrodīzijs, paaugstina jutekliskumu.

JMasazas_makslas_telpa_jrozu_masaza-3

Rožu masāža ir piemērota visiem ādas tipiem, it sevišķi nobriedušai, sausai un jutīgai ādai. Rozes ēteriskā eļļa ir lielisks kosmētiskais līdzeklis, kas atjauno audus, palēnina ādas novecošanos, uzlabo ādas elastību, samazina ādas jutīgumu, dziedē rētaudus, tai skaitā strijas. Masāžas laikā notiek aktīva ādas šūnu atjaunošana, uzlabojas vielmaiņas procesi, kas uzlabo ādas izskatu. Rožu masāžai ir arī spēcīgs liftinga efekts. Pēc masāžas āda iegūst rozes ziedlapiņu samtainumu un zīda maigumu.

Relaksējošās un laimes sajūtu rosinošās masāžas “Jasmīna glāsts” un „Rozes vilinājums” palīdzēs muskuļiem atbrīvoties no sasprindzinājuma, veicinās limfas plūsmas un asinsrites uzlabošanos, kā arī toksīnu izvadi. Tā palīdzēs emocionāli un fiziski relaksēties, uzlabos pašsajūtu, atbrīvojot gan ķermeni, gan prātu no uzkrātā stresa, vairos miera sajūtu, radīs juteklisku noskaņojumu un uzlabos miega kvalitāti.

Ļauj sev piedzīvot mīlestības pilnu mirkli!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!