Signāls. Foto: Pēteris Vīksna

Ar otro sezonu atgriežas elektroniskajai mūzikai veltīts projekts “Signāls”

Foruma “Baltā nakts” ietvaros sestdien, 7. septembrī, atklāšanas pasākumu piedzīvos elektroniskajai mūzikai veltītais projekts “Signāls”. Līdz pat decembra beigām ar dažādām lekcijām, DJ setiem, darbnīcām, koncertiem un cita veida aktivitātēm, projekts nodrošinās platformu dažādu elektroniskās mūzikas eksperimentu attīstībai un jaunradei.

“Aizvadītas sezonas notikumi lika sajust kopības sajūtu elektroniskās mūzikas lauciņā, kā arī novērojām jaunu apvienību, pasākumu un DJ uzplaukumu. Tieši atsaucība un rezultāti pierāda, ka Signāls jāturpina jaunā sezonā, jaunā kvalitātē” tā par projektu stāsta tā kurators Vadims Pitlans jeb DJ “TRASHY KID”.

Sadarbībā ar “T Studio” foruma “Baltā nakts” ietvaros notiks projekta atklāšanas pasākums “Sintēze”. Pasākumā varēs iepazīties ar mūzikas radīšanas, DJ tehnikas un studijas aprīkojumu, Ikviens apmeklētājs varēs piedalīties un uzzināt iespējas, ko piedāvā mūsdienu tehnoloģijas mūzikas veidošanā, kā arī notestēt dažādas mūzikas iekārtas, satikt to pārstāvjus, kā arī veicināt tīklošanos. Būs iespējams arī piedalīties DJ darbnīcā, iegādāties plates, piedzīvot elektroniskās mūzikas improvizāciju un noskatīties dokumentālo filmu “Deju Laikmets”. “Sintēze” sniegs iespēju iepazīt pasaules mēroga inovācijas un aprīkojuma tendences vienuviet ar mērķi attīstīt elektroniskās mūzikas kvalitāti Latvijā.

Tāpat katru otrdienu Kaņepes Kultūras centrā norisināsies jauno DJ vakari, kā arī projekta ietvaros radio stacijā “Radio Naba”  ir tapis raidījums “Signāls”, kuru klausīties ir iespējams katru otro ceturtdienu plkst. 22.00. Raidījumu vada Vadims Pitlans (TRASHY KID), un tajā tiek sniegts ieskats dažādu stilu mūsdienu elektronikā, veikti pašmāju un kaimiņvalstu pirmatskaņojumi, notiek sarunas ar dīdžejiem, producentiem un pasākumu organizētājiem.

“Sintēze” programmai var sekot līdzi tās mājaslapā (https://tstudio.lv/sinteze/). Visi “Signāls” pasākumi notiks Kaņepes Kultūras centrā, Rīgā, Skolas ielā 15. Projektu atbalsta Rīgas dome.

Kaņepes Kultūras centrs darbojas kopš 2012. gada, tā mērķis ir nodrošināt regulāru un augstvērtīgu kultūras notikumu norisi un pieejamību plašai auditorijai, kā arī veicināt jaunu un radošu ideju realizāciju. Centra rīkotajiem pasākumiem ir iespējams sekot sociālās tīklošanas vietnēs un mājaslapā.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!