Publicitātes attēls

Willa Teātris piedāvā nodarbības aktiermeistarībā, objektu teātrī un fotogrāfijā

Willa Teātris oktobra beigās uzsāks jaunu projektu “Willa Education” – maksas kursus, kas vairāku mēnešu garumā atzītu profesionāļu vadībā sniegs iespēju attīstīt savas prasmes kādā no trim piedāvātājiem radošās izpausmes virzieniem. Nodarbības pasniegs režisors Varis Piņķis, horeogrāfe Inga Seņkāne, aktrise Alīda Pērkone un fotogrāfs Gunārs Binde.

“Willa Education” nodarbībām aicināts pieteikties jebkurš interesents, iepriekšēja pieredze nav obligāta. Kursi norisināsies Rīgas centrā, Stabu ielā 18C.

Drāma un aktiermeistarība ar Vari Piņķi un Ingu Seņkāni

Varis Piņķis grupu un individuālajās nodarbībās ļaus apgūt aktiermākslas un teatrālās norises pamatiemaņas un vadīs darbu pie kopīga iestudējuma, kas savu pirmizrādi piedzīvos uz Willa Teātra skatuves. Savukārt Inga Seņkāne kursu dalībniekiem liks palūkoties uz savu ķermeni kā instrumentu – kā to labāk pārvaldīt, koordinēt, apzināti lietot laikā, telpā un mijiedarbībā. Nodarbībās tiks izmantoti skatuves kustības, improvizācijas, fiziskās attīstības un dejas vingrinājumi. Kursu dalībniekiem tiks sniegta iespēja piedalīties Willa Teātra radošajās aktivitātēs.

Kursu ilgums: Vismaz 3 mēneši
Laiks: Darbadienu vakaros, divreiz nedēļā, sākot ar oktobra pēdējo nedēļu. Konkrēts laiks tiks precizēts kopā ar kursu dalībniekiem.
Maksa par kursiem: 90 Eiro mēnesī. Pirmās divas nodarbības bez maksas.

Objektu teātris ar Alīdu Pērkoni

Alīda Pērkone grupu nodarbībās ļaus ielūkoties daudzveidīgajā objektu teātra pasaulē un vadīs darbu pie kopīgas etīžu skates, ko izrādīs kursu noslēgumā. Tiks apgūtas leļļu un objektu vadīšanas pamatiemaņas, objektu teātra principi, etīžu sagatavošanas, gaismošanas un skaņošanas pamati. Nodarbībās tiks atklātas atšķirības starp leļļu un objektu teātri. Kursa laikā dalībnieki ne tikai apgūs, kā ar minimāliem līdzekļiem izstāstīt stāstu, bet arī kopīgi mēģinās atklāt sevi caur objektiem, izteikt savas idejas un domas ar objektu palīdzību. Nodarbības tiks organizētas divās vecuma grupās. Tiek aicināti pieteikties dalībnieki no 9 līdz 15 gadu vecumam, kā arī jaunieši no 16 gadu vecuma un pieaugušie.

Kursu ilgums: Vismaz 3 mēneši
Laiks: Darbadienu vakaros, divreiz nedēļā, sākot ar oktobra pēdējo nedēļu. Konkrēts laiks tiks precizēts kopā ar kursu dalībniekiem.
Maksa par kursiem: 90 Eiro mēnesī

Gunārs Binde par fotogrāfiju

Desmit nodarbību ciklā, kas noritēs no novembra līdz decembrim, izcilais fotogrāfs Gunārs Binde gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbībās ļaus palūkoties uz fotografēšanu kā procesu, kas fiksē ne tikai skaisto, bet arī būtisko. „Man ļoti patīk fotografēt cilvēkus, tā ir mana galvenā tēma. Bet man patīk tā cilvēka pasaule, kas nav redzama viņa vaibstos, bet gan sajūtās. Un mani labākie portreti ir tieši tie, kuros ir cilvēka būtība un liktenis, nevis izskats,” kādā intervijā uzsvēris fotogrāfs. Daļu no šīs filozofijas būs iespējams tvert arī Bindes pasniegtajās nodarbībās.

Norises laiks: 12. novembris – 12. decembris.
Nodarbības divreiz nedēļā – ceturtdienās un sestdienās (laiks tiks precizēts). Vienas nodarbības garums – 90 minūtes.
Maksa par 10 nodarbību ciklu: 150 Eiro

Pieteikties “Willa Education” nodarbībām iespējams, rakstot uz e-pastu info@willa.lv, norādot virzienu, kurā dalībnieks vēlas darboties (drāma un aktiermeistarība, objektu teātris vai fotogrāfija). Dalībnieku skaits ir ierobežots.

“Willa Teātris” dibināts Rīgā, 2020. gada sākumā, apvienojoties spēcīgam, pieredzējušam un talantīgam teātra profesionāļu sastāvam. Savukārt par teātra mājvietu tapusi K.K. fon Stricka villa, kas pēdējos gados kļuvusi par iecienītu koncertu un pasākumu norises vietu, bet nu pārtapusi arī par teātra zāli. “Willa Teātris” piedāvā gan svaigus iestudējumus, gan performances, gan aktuālus dzejas un mūzikas pasākumus.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!