Publicitātes foto

Piedalies „Ģipša mākslas meistarklasē” ar Andri Vikaini

2016. gada 14. maijā plkst. 12.00 Jūrmalas Mākslas skolā norisināsies radoša ģipša mākslas ME!STARKLASE ar mākslinieku Andri Vikaini, kur piedalīties ir aicināts ikviens jaunietis un pieaugušais vecumā no 25 gadiem.

Jūrmalas Mākslas skola ir uzsākusi jaunu mūžizglītības programmu ciklu pilsētas interesentiem – ME!STARKLASES. Šī cikla ietvaros pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja satikties un kopā līdzdarboties ar vizuālās mākslas personībām.

Ģipša mākslas ME!STARKLASĒ ar mākslinieku Andri Vikaini iepazīsim jaunu grafikas tehniku, izmantojot ģipsi, kas parasti tiek izmantots citiem mērķiem. Meistarklases laikā dalībnieki iepazīsies ar mākslinieku un viņa radošo darbību, uzzinās par dažādām grafikas tehnikām un kopīgi ar mākslinieku veidos savu mākslas darbu. Notiks paraugdemonstrējums, kā atliet ģipša plāksni, kurā būs iespēja šo procesu izmēģināt pašam. Veidosim smalkus, lineārus grafikas zīmējumus ģipša plāksnēs, izmantojot dažādus darba rīkus. Klāsim krāsu un iegūsim grafikas novilkumu.

Uz ME!STARKLASI ir aicināts ikviens interesents vecumā no 25 gadiem. Dalībai ME!STARKLASĒ iepriekš jāpiesakās pa tālruni 67769257. Dalība ME!STRAKLASĒ – bezmaksas.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!