Publicitātes attēls

Izdots Roberta Vilsona debijas krājums “Muļķu ķērājs”

Apgādā “Neputns” izdota Roberta Vilsona pirmā dzejas grāmata “Muļķu ķērājs”. Grāmatas redaktors: Henriks Eliass Zēgners. Korektors: Rūdis Bebrišs. Grāmatas dizainu veidojusi Estere Betija Grāvere.

Roberts Vilsons (1992) pazīstams kā viens no literārā žurnāla “Žoklis” veidotājiem; kopā ar tēvu, aktieri Ēriku Vilsonu veido monoizrādes skolu jaunatnei. Vilsona dzejoļi līdz šim publicēti interneta žurnālos “Punctum” un “Satori”, kā arī drukātajos izdevumos “Žoklis”, “Strāva” un “Avīzes Nosaukums”, publicējis arī atdzeju, tulkojumus un kritiku. “Muļķu ķērājs” ir dzejnieka pirmais dzejas krājums.

Grāmatas redaktors Henriks Eliass Zēgners izsakās: “Roberta Vilsona debijas krājuma “Muļķu ķērājs” saknes iedzītas plašā literatūras laukā — no klasikas un filozofijas tekstiem līdz latviešu laikmetīgajai dzejai — kā radniecīgi jāmin Marts Pujāts un Artis Ostups —, taču Vilsona balss ir savrupa un spirgta. Grāmata lauž jaunu avangarda vilni, kura pacelto jautājumu mutulī jādomā par valodas sniegto iespēju slēpties, atklāties un mulsināt. Šie teksti satrauc, liek lauzīt galvu, pārdomāt labo un ļauno, citkārt smīdina, parāda spožu prātu, reizumis uzplaukst sirsnībā un ieved dārgumiem pilnā valodas labirintā.”

 

Autors: Roberts Vilsons

Redaktors: Henriks Eliass Zēgners

Korektors: Rūdis Bebrišs

Dizainere: Estere Betija Grāvere

 

Grāmatu iespējams iegādāties “Neputna” galerijā Tērbatas ielā 49/51, www.neputns.lv.

“Neputna” cena: € 6

 

Grāmata tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!