Alus Krodziņš

Majoru Promenādes “Alus Krodziņš” ir celts Jūrmalas tradicionālajā koka arhitektūrā, ar autentiskākām senlietām un kokgrebumiem telpu interjerā un pagalmā, kas piešķir krodziņam savus neatkārtojamus sejas vaibstus un vēsturisku gaisotni.

“Alus Krodziņš” atrodas uz Jomas ielas tikai nelielas pastaigas attālumā no pludmales. Mājīgajās zālēs vai plašajā āra terasē varat nobaudīt īsteni latvisku virtuvi un iecienītākās Latvijas ražotāju alus šķirnes, jo tieši šeit pieejams plašākais lejamo alu sortiments Jūrmalā.

“Alus Krodziņā” visu laiku ir tirgots tikai un vienīgi Latvijā ražots alus – Aldara, Cēsu, Tērvetes, Brenguļu. Tieši šeit ir popularizētas jaunas alus šķirnes, kas vispirms ienākušas un izmēģinātas Jūrmalā un tikai pēc tam aizgājušas tālāk un kļuvušas populāras visā Latvijā.

“Alus Krodziņā” var ne tikai veldzēt slāpes pie laba alus kausa, bet arī sātīgi un garšīgi paēst. Ēdienkartē ir gan gaļas, gan zivju, gan veģetārie ēdieni. Apmeklētāji īpaši iecienījuši līdakas kotletes, grilētu gaļiņu un šmorētas ribiņas, bet ziemās – kaltētu baraviku zupu. Vasarās piedāvājumā parādās ēdieni no meža sēnēm – gailenēm un baravikām. Karstajās dienās apmeklētājiem labi garšo dažādi salāti, kas pagatavoti no vietējo audzētāju dārzu veltēm, bet saldajā ēdienā – saldējums vai saldējuma kokteiļi. Īpaši padomāts par bērniem – viņiem ir sava speciāla ēdienkarte. Bērnu porcijas nav tik lielas un tiek īpaši noformētas. Ne velti lielākais kārumnieks Karlsons savu mājvietu ierīkojis „Alus krodziņa” pagalmā. Pat par ne visai veselīgu ēdienu uzskatītie kartupeļi frī te tiek gatavoti uz vietas un no dabīgajiem Latvijā audzētajiem kartupeļiem.

Karstajā laikā āra kafejnīcā ir patīkami spirgts vēsums, jo no saules svelmes sargā ozoli, kas aug visriņķī. Vakaros pēc pludmales atpūtniekiem patīk šeit nākt pasēdēt, parunāties un pavadīt laiku pie latviešu alus kausa.


Atslēgvārdi: Alus Krodziņš, Majoru Promenāde, Jūrmalas koka arhitektūra, autentiskākas senlietas interjerā, kokgrebumi, vēsturiska gaisotne, Jomas iela, nelielas pastaigas attālumā no pludmales, mājīgas telpas, plaša āra terase, latviska virtuve, iecienītākās Latvijas ražotāju alus šķirnes, plašākais lejamo alu sortiments Jūrmalā, Aldara alus, Cēsu alus, Tērvetes alus, Brenguļu alus, sātīgi un garšīgi paēst, gaļas ēdieni, zivju ēdieni, veģetārie ēdieni, līdakas kotletes, grilēta gaļiņa, šmorētas ribiņas, kaltētu baraviku zupa, ēdieni no meža sēnēm, ēdieni no gailenēm, ēdieni no baravikām, saldējums, saldējuma kokteiļi, speciāla ēdienkarte bērniem, kartupeļi frī no dabīgajiem Latvijā audzētajiem kartupeļiem, no saules svelmes sargā ozoli, pavadīt laiku pie latviešu alus kausa.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!