Majoru Promenāde

  • Labiekārtoti numuri
  • Semināru un sapulču telpas
  • Banketi

 

Viesu nams „Majoru Promenāde”, kas celts Jūrmalas tradicionālajā koka arhitektūrā, atrodas piejūras kūrortā Jūrmala, Jomas ielā, tikai nelielas pastaigas attālumā no pludmales. „Majoru Promenādē” ir unikāls interjers, kuru rotā dažādi 20.gadsimta sākuma elementi, kas piešķir telpām vēsturisku gaisotni un savus neatkārtojamus sejas vaibstus. Pagalmā apmeklētājus priecē koka skulptūras un kokgrebumi, savukārt vēsā laikā sprakšķošs kamīns silda gan iekštelpās, gan āra terasē.

Viesu namam ir savs Alus Krodziņš, kur var nobaudīt latviešu virtuves gardumus un zivju ēdienus, kā arī Latvijā ražotu alu, jo tieši šeit pieejams plašākais latviešu lejamo alu sortiments Jūrmalā.

Vakarā, pēc saulrieta baudīšanas, laipni piedāvāsim apmesties mūsu viesu nama “Majoru Promenāde” omulīgajos numuriņos! Viesu rīcībā ir bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Privātajās vannas istabās ir duša un fēns. Viesu nama numuros ir televizors un ledusskapis.

„Majoru Promenāde” atrodas 3,4 kilometru attālumā no Līvu Akvaparka, 400 metru attālumā no Dzintaru koncertzāles un 12 kilometru attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas.


Atslēgvārdi: Majoru Promenāde, Viesu nams Majoru Promenāde, naktsmītne Jūrmalā, ūrmalas tradicionālā koka arhitektūra, Jomas iela, nelielas pastaigas attālumā no pludmales, unikāls interjers, koka skulptūras, kokgrebumi, sprakšķošs kamīns, plaša terase, Alus Krodziņš, latviešu virtuve, Latvijā ražots alus, plašākais latviešu lejamo alu sortiments Jūrmalā, omulīgi numuriņi, Wi-Fi, privāta vannas istaba, 3,4 kilometru attālumā no Līvu Akvaparka, 400 metru attālumā no Dzintaru koncertzāles, 12 kilometru attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!