MĀKSLAS UN ANTIKVĀRO PRIEKŠMETU IZSOLES

2014. gada 11. oktobrī Rietumu bankā norisināsies rudens sezonas atklāšanas mākslas un antikvāro priekšmetu izsole, kuru rīko antikvariāts-izsoļu nams “Mākslas vēstniecība”. Baltijas mākslas tirgū šis ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem.

makslas vestnieciba_izsole_1

Mākslas tīkotajiem un antikvāro priekšmetu kolekcionāriem paveras iespēja iegadāties izcilus mākslas darbus un antikvāros retumus, kuri ikdienā ir reti sastopami. Izsolē varēs iegādāties tādas glezniecības pērles kā Vilhelma Purvīša darbu “Ābeļziedi”, Nikojala Bogdanova-Beļska darbu “Makšķernieki”, Aleksandras Beļcovas, Romāna Sutas, Ludolfa Liberta, Herberta Siliņa, Jāņa Oša gleznas, kā arī daudzus citus glezniecības un grafikas šedevrus. Plaši pārstāvēti būs arī Latvijas, Krievijas un Eiropas slavenāko porcelāna ražotāju izstrādājumi, juvelierizstrādājumi un interjera priekšmeti no bronzas. No Latvijas porcelāna ražotājiem būs pieejami Kuzņecova fabrikas apgleznotie šķīvji un figūras, Rīgas porcelāna fabrikas autoru darbi utt. Tāpat izsolē būs iespēja iegādāties vairākus retus Meissenes, Gardner un Aleksandra Popova fabriku porcelāna izstrādājumus. Izsolītas tiks arī dažādas rotaslietas, gan cariskās Krievijas laika zelta izstrādājumi, gan unikāli juvelierizstrādājumi ar briljantiem. Izsolē tiks izsolītas vairāk kā 200 lotes.
Izsoles izstāde būs apskatāma Rietumu bankas telpās Vesetas ielā 7  no 29. septembra līdz 11. oktobrim. Izsole norisināsies 11. oktobrī plkst. 12:00.
Uzzināt sīkāku informāciju par izsoli kā arī apskatīt izsoles katalogu varat www.artembassy.lv
Izsolē iespējama solīšana klātienē, tiešsaistes solīšana, promesošā solīšana un solīšana pa telefonu, izsole tiks translēta tiešsaistes videostraumējumā.

Makslas vestniecba_ziemasvetku izsole

Mākslas Vēstniecības aicina piedalīties arī Ziemassvētku on-line izsolē. Decembra sākumā pirmo reizi tiks rīkota vērienīga tiešsaistes izsole, kurā dalību varēs ņemt neizejot no mājas, ofisa vai jebkuras citas vietas, kur ir pieejams dators un interneta pieslēgums. Solīšanai tiks piedāvāti vairāk kā 400 unikāli priekšmeti par ļoti pievilcīgām sākumcenām. Aicinām interesentus sekot informācijai Mākslas Vēstniecības mājaslapā vai facebook profilā.

Makslas Vestnieciba_kopskats_1

Makslas Vestnieciba_2kopskats_

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!