Jūra-Orients, restorāns

  • Dažu soļu attālumā no pludmales atdzimis leģendārais restorāns “Jūra”, kas Jūrmalā bija populārs jau trīsdesmitajos gados. Nu tas atkal lepni stāv uz Dzintara prospekta un Turaidas ielu stūra kā kārtīgs kuģis no ārpuses – solīds, bet iekšpusē – mājīgs un kolorīts. Plašajā mastu un tīklu valstībā jūras stils ir ieturēts absolūti visā – no aicinošā kuģa zvana spīduma līdz pat omulīgajai un intīmajai kapteiņa kajītei.
  • Protams, goda vietu restorāna “Jūra-Orients” apjomīgajā ēdienkartē ieņem zivis un jūras produkti. Bet prātam neaptveramo saldumu jūru, kā arī plašo gaļas un dārzeņu ēdienu piedāvājumu Āzijas un Eiropas gaumē, kas pēc senām un jaunām receptēm pagatavoti gan uz atklātas uguns, gan vokpannā, garantē “Orients”, kas mums no jauna vēris restorāna “Jūra” durvis. Neviena uz Latviju viesizrādēs atbraukusī zvaigzne nespēj paiet garām augšējā un apakšējā klāja mājīgajām ugunīm.
  • Restorāns klāj banketus pat 120 personām, bet furšetus līdz pat 200 personām.

 

image description


Atslēgvārdi: Jūra-Orients, restorāns Jūra, restorāns Jūra-Orients, Dzintaru prospekts, solīds restorāns, mājīgs restorāns, kolorīts restorāns, ģimenes restorāns, restorāns jūras stilā, zivju ēdieni, jūras produkti, saldumu jūra, plašs gaļas ēdienu piedāvājums, plašs dārzeņu ēdienu piedāvājums, ēdieni Āzijas gaumē, ēdieni Eiropas gaumē, ēdieni pēc senām receptēm, banketi, furšeti.

Dzintaru prospekts 2, Dzintari, Jūrmala

2 Dzintaru prospekts, Jūrmala, Jūrmalas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 11:00 – 23:00
Brīvdienas: 11:00 – 23:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!