EUROGOLD.LV

EUROGOLD.LV ir vadošais veikals, kas specializējas monētu, dārgmetālu un profesionālo aksesuāru kolekcionāriem pārdošanā. Tas ir īsts monētu veikals, kas atrodas pašā Rīgas centrā.

Visas preces ir arī prezentētas un pieejamas jebkurā laikā oficiālajā interneta vietnē: www.eurogold.lv

  • Pērkam un pārdodam Latvijas Bankas izdotās jubilejas monētas. Visas jubilejas monētas, kas pieejamas Latvijas Bankā, ir nopērkamas arī mūsu veikalā par bankas cenām. Pie mums nopērkama arī lielākā daļa monētu, kas bankā ir jau izpārdotas. Mūsu veikalā plašā izvēlē arī pasaules valstu zelta un sudraba monētas.
  • Iepērkam visas pasaules zelta un sudraba monētas par augstām cenām, kā arī monētas no cita metāla ar vēsturisku vai numismātisku vērtību. Bez maksas novērtēsim Jūsu monētas un sniegsim konsultāciju par to vērtību.
  • Sevišķs piedāvājums – Latvijas jubilejas latu albums, kas ir izdots sadarbībā ar vadošo Vācijas aksesuāru izplatītāju – kompāniju „Leuchtturm”, kas piedāvā visu nepieciešamo kolekcionāriem. Šajā oriģināli noformētajā albumā Jūs varēsiet glabāt savu Latvijas latu kolekciju.
  • Piedāvājam plašā izvēlē aksesuārus kolekcionāriem – monētu, banknošu, pastmarku albumus, monētu kastes, palielināmos stiklus u.c. aksesuārus.

Atslēgvārdi: EUROGOLD.LV, numismātikas veikals Rīgas centrā, pērkam un pārdodam, Latvijas monētas, Krievijas monētas, pasaules monētas, zelta un sudraba monētas, papīra nauda, investīciju zelts un sudrabs, profesionāli aksesuāri kolekcionāriem, bezmaksas novērtēšana un konsultācijas

Brīvības bulvāris 32, Rīga, pasta centrā „Sakta”
Stacijas laukums 2, Rīga (Stacijas telpās)

32 Brīvības bulvāris, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvia

2 Stacijas laukums, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 10:00 - 19:00
Sestdienas: 10:00 - 17:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!