Uzburam Ziemassvētku noskaņu

Ziemassvētku gaidīšanas laiks… Tas ir brīnišķīgs laiks, kad norimst gada skrējiens un var ļauties klusai, mierīgai apcerei. Laiks, kad var piedot un lūgt piedošanu. Laiks, ko mēs veltām sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Laiks, kad vēlreiz no sirds noticam – brīnumi notiek!

Gūt svētku noskaņojumu,  smelties iedvesmu, ticību saviem spēkiem un noķert to sajūtu, ka esi šeit un tagad, palīdzēs Masāžas mākslas telpas īpašais Ziemassvētku piedāvājums.

masazas_makslas_telpa_vieglu-garu

Attīrīšanas un relaksācijas pirts procedūra saunā „Vieglu garu!”

Jūs tiekat laipni sagaidīti ar aromātisku tējas tasi siltās telpās, kur gaisā vēdī vilinoši pirts un vīraka aromāti, skan jauka mūzika, bet sveču gaisma un silti sprakšķošās liesmas krāsniņā rada omulīgu māju sajūtu.

Pēc iepazīšanās sarunas pie zāļu tējas tases var sākties procedūras „Vieglu garu!” baudījums.

Procedūras laikā paredzēts vairākkārtējs saunas (t° 50° – 80°C) apmeklējums, sildīšanās, sviedrēšanās, pīlinga masāža ar dabīgu sāls skrubīti vai maigu putu masāža, medus maskas uzklāšana, termomasāža ar tvaiku un viegls pēriens ar pirts slotiņām. Procedūras noslēgumā ar vieglām masāžas kustībām visam augumam tiek uzklāts ķermeņa krēms, ar kura palīdzību āda tiek bagātīgi mitrināta, pabarota un tonizēta, tai piešķirts samtainums un patīkama smarža.
Procedūra norit nesteidzīgi, atpūtas pauzēs baudot zāļu tēju ar medu un vieglām, veselīgām uzkodām.

Pēc pirts procedūras baudīšanas var izvēlēties jebkuru masāžu no piedāvājumā esošo masāžu klāsta vai arī kādu no jaunumiem.

masazas_makslas_telpa-2

Sildoša masāža sirdsmieram un harmonijai „Siltuma pieskāriens”

Karaliska masāža, kas sniedz relaksējošu un aromaterapeitisku iedarbību.
Masāža tiek veikta ar īpašu masāžas sveci, pēc kuras aizdedzināšanas rodas kūstošs, silts un kopjošs masāžas eliksīrs. Tā sastāvā ietilpst kakao un šī sviests, jojoba eļļa un bišu vasks.  Visi šie komponenti lieliski rūpējas par ādas labsajūtu un ilgstošu komfortu, to intensīvi barojot un mitrinot. Glāsmainais sveces eliksīra siltums un skurbinošais aromāts palīdz atbrīvoties no spriedzes un trauksmainām domām, savukārt, īpašā masāžas tehnika atslābina un noņem muskuļu saspringumu, radot komforta un harmonijas sajūtu gan ķermenim, gan prātam.

Silta, svētku un māju sajūtu radoša masāža pilnīgai relaksācijai un dzīvespriekam „Kanēļa šarms”

Kanēļa smarža piepilda ķermeni un dvēseli ar siltumu, novērš vientulības sajūtu, bailes un stīvumu, palielina iedvesmu, rada mājīgu atmosfēru. Tā ir pacilājoša, iedvesmojoša, palielina ticību saviem spēkiem. Masāžas veikšanai tiek izmantots augstas kvalitātes kanēļa sviests, kas  stimulē vielmaiņu un uzlabo asinsriti, veicina toksīnu izvadīšanu no ķermeņa un sabalansē enerģijas radīšanas un izlietošanas plūsmas. Kanēlis ir arī viens no spēcīgākajiem afrodīzijiem, kas piedod spēku un enerģiju abiem dzimumiem.

Masāža ar kanēļa sviestu:

– veicina asinsrites uzlabošanos zemādas tauku slāņos, ādā, un muskuļos. Tā relaksē, nomierina, rada pozitīvas emocijas un atbrīvojo no uzkrātās emocionālās spriedzes;

– pastiprina vielmaiņu un asinsapgādi, kavē celulīta veidošanos;

– tai ir sildošs efekts;

– pastiprina seksualitāti un erogēno zonu jutīgumu, sievietēm harmonizē menstruālo ciklu;

– kanēļa maska ir labs psihoaktīvs līdzeklis uztraukuma, baiļu, depresijas, melanholijas mazināšanai.

Iegūtais  rezultāts:

relaksācija, tvirta, mitrināta un pabarota āda, aromterapijas ilgstoša iedarbība arī pēc masāžas, emocionāls līdzsvars un harmonija.

masazas_makslas_telpa-1

Maiga masāža fiziska un emocionāla sasprindzinājuma noņemšanai “Eņģeļa glāsts”

Šī masāža ir vieglu, glāstošu pieskārienu, punktējošu vibrāciju un plašāku audu maigas apstrādāšanas paņēmienu kopums, kas harmonizē cilvēku fiziskā līmenī. Tā uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, atbrīvo savilktus un pārmērīgi tonizētus muskuļus, aktivizē jušanas receptorus; enerģētiskā līmenī – aktivizē enerģijas plūsmu visā ķermenī; emocionālā līmenī – atraisa emocionālos blokus, nomierina satraukto prātu, sniedz miera un viegluma sajūtu.

Ja veselības vai citu apsvērumu dēļ nevarat apmeklēt saunu, piedāvājam izvēlēties tikai masāžu.

Taču tas vēl nav viss! Ikvienam Ziemassvētku piedāvājuma baudītājam (arī, tiem, kuri būs saņēmuši dāvanu kartes) tiks pasniegta pārsteiguma dāvana, jo šis taču ir īpašs laiks.

Lai mīļš un sirsnīgs svētku gaidīšanas laiks!