Spēcinoši. Receptes sātīgai un veselīgai maltītei

Vai ēdiens jums šķiet vēl gardāks, ja tas gatavots no svaigiem vietējiem produktiem? Šajā glīti noformētajā recepšu kolekcijā   atradīsiet sātīgus ēdienus, kas izskatās lieliski, bet garšo vēl labāk. Palutiniet sevi ar vienkārši pagatavojamu, veselīgu un augstvērtīgu maltīti, kas patiks jūsu garšas kārpiņām!

“Jāņa Rozes apgāds” laidis klajā grāmatu “Spēcinoši. Reeptes sātīgai un veselīgai maltītei”.

specinosi_vaksVeselīgas brokastis no rīta palīdz paaugstināt enerģijas līmeni, koncentrēšanos un darba spējas. Lai stimulētu jūsu maņas, piedāvājam plašu brokastu recepšu klāstu, tostarp daudz iecienītās biezputras un pankūkas, kā arī ceptas olas, mafinus un vafeles.

Pusdienlaikā vai launagā noderēs kārdinošās uzmundrinošu ēdienu receptes enerģijas atjaunošanai: apetīti rosinošas zupas, salāti, veltnīši, fritatas, tartes un kiši.

Ja darba laikā nepieciešams kaut kas spēcinošs, nākamajā nodaļā atradīsiet jaudīgu uzkodu un piedevu izlasi. Pēc to nobaudīšanas būs daudz vieglāk sagaidīt nākamo nopietno ēdienreizi. Dažadi pagatavoti rieksti, pikantas falafeles un gardi biezeņi…

Tāpat grāmatā atradīsiet gardu mērču receptes, kas lieliski papildinās spirdzinošus salātus un sātīgus makaronu ēdienus.

Dažādu dārzeņu recepšu klāstā atradīsiet gan karstus, gan aukstus sakņu, pupiņu, rīsu un makaronu ēdienus, piemēram, arī idejas, kā izmantot kvinoju un faro pupiņas.

Savukārt olbaltumvielām bagātu ēdienu kolekcijā atradīsiet veselīgas, sabalansētas receptes no dažādām pasaules malām, sātīgus salātus, vokpannā gatavotus, grilētus un cepeškāsnī ceptus gaļas un zivju ēdienus un vairākas kuskusa variācijas.

Veselīgu desertu un kūku recepšu izlasē piedāvājam ēdienus visprasīgākajiem kāruminiekiem. Brūnīši, kēksiņi, atdzesētas siera kūkas, uzputeņi un vēsi saldējumi.

Veselīgam ēdienkartes noslēgumam iesakām dažus attīrošus un uzmundrinošus kokteiļus un nektārus: dzīvinošas sulas, tonikus, tējas un uzlējumus.

No angļu valodas tulkojušas Renāte Punka un Anda Dzenīte

Grāmata ir pieejama visās Jāņa Rozes grāmatnīcās.