Masāžas mākslas telpa

  • Masāžas mākslas telpa ir vieta, kur apstādināt laiku un ļauties sajūtām, ko sniedz pieskāriena mākslas burvība – masāža: prātu un ķermeni nomierinošs, dziļi relaksējošs rituāls, valoda bez vārdiem, meditācija un atjaunošanās.
  • Tas ir veids, kā stiprināt veselību, vairot skaistumu, atbrīvoties no ikdienas stresa, piepildīt ar dzīvības enerģiju ķermeni, prātu, dvēseli. Jums tikai jāatlicina laiks sev un jāļaujas mūsu pieredzējušo meistaru siltajām un prasmīgajām rokām.
  • Mājīgs telpu iekārtojums, saunas siltums, klusināta mūzika un malkas šķilu sprakšķi krāsniņā ļaus atpūsties un izbaudīt dažādas masāžas, procedūras ķermenim un SPA rituālus, lai ar mīlestību sirdī, siltu smaidu uz lūpām un gaišu mirdzumu acīs atkal varētu doties ikdienas gaitās.
  • Tiem, kas vēlas dāvāt pārsteigumu saviem mīļajiem, piedāvājam masāžu pāriem – kopā būšanas mirkļu nekad nevar būt par daudz.

 

Kādas vārdos neizskaidrojamas un īpašas sajūtas rada vēlmi atgriezties šajā vietā – Masāžas mākslas telpā.
«Cilvēki aizmirsīs, ko tu esi teicis. Cilvēki aizmirsīs, ko tu esi darījis. Bet cilvēki nekad neaizmirsīs to, kā esi licis viņiem justies.» (Maya Angelou)

 

Masazas makslas telpa_davanu karte

 

DARBĪBAS NOZARES

  • Skaistumkopšana: ķermeņa procedūras
  • Veselība: masāža
  • SPA: masāža, SPA rituāli

Atslēgvārdi: Masāžas mākslas telpa, Katrīnas iela 2, Rīga, spa rīgā, spa masāža, spa rituāli, spa procedūras, masāža rīgā, masāža, klasiskā masāža, relaksējošā masāža, sporta masāža, fitnesa masāža, limfodrenāžas masāža, ajūrvēdas masāža, lomi lomi, dzintara masāža, medus masāža, šokolādes masāža, muguras masāža, pēdu masāža, kāju masāža, pirts rituāls, pirts procedūra, sauna, skaistumkopšanas procedūras, aromterapija, pīlings, atpūta, harmonija, dāvana, dāvanu karte.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!