Estētika, skaistuma darbnīca

Skaistuma darbnīca „Estētika”, kas atrodas Alfrēda Kalniņa ielā 4, klientiem durvis vēra 2015. gada maijā. Darbnīca atrodas pašā Rīgas sirdī, pavisam netālu no Vērmanes dārza un Centrālās dzelzceļa stacijas, 150 gadus senā namā. Salona mūsdienīgais un gaišais interjera dizains organiski saplūst ar senajiem apdares elementiem.

Darbnīcā klientiem ir izveidota mājīga kafejnīca, kur var nobaudīt labu kafiju, paklausīties mūziku vai paskatīties video. Kafejnīcas sienu rotā darbnīcas klientu portretu ekspozīcija, kas tiek mainīta un papildināta. To ir iespējams apskatīties skaistuma darbnīcas „Estētika” facebook lapā.

Skaistuma darbnīcā ir iekārtots speciāls bērnu stūrītis, kur mazuļi var īsināt laiku, gaidot vecākus.

Darbnīcā strādā pieredzējusi, kreatīva, augsti profesionāla frizieru, kosmetologu, manikīra un pedikīra speciālistu komanda. Salona klienti būs ne tikai skaisti un aprūpēti, bet arī saņems krietnu pozitīvisma devu, ko mūsdienās tik ļoti novērtējam.
Tā nav nejaušība, ka par salona devīzi ir kļuvušas Aleksandra Bloka rindas:

„Izdzēs nejaušus vaibstus,
un tu ieraudzīsi – pasaule ir brīnišķīga”

SALONA MEISTARI:

aleksejs-krjukovs_estetika_01Aleksejs Krjukovs
friziermeistars, pasaules ģēnijs!
Foršs čalis – nedaudz apaļīgs, bet strādā pie sevis. Bet ne tas ir galvenais. Augstākā līmeņa profesionālis ar 16 gadu pieredzi. Viņa rokās klienti pilnībā atslābinās, un rezultāts pārspēj gaidīto. Pie viņa pēc padoma griežas frizieri no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Spānijas un citām valstīm. Friziermeistars, kurš vada seminārus un meistarklases, kompānijas Schwarzkopf professional treneris. Uzticiet savu tēlu Aleksejam – un redzēsiet, ka sapņi piepildās.

antonija-sinjukova_estetika_02Аntonija Sinjukova
kosmetoloģe, sejas estētikas un permanentā meikapa meistare
Mācījusies permanentā meikapa skolā “Permanent Master” un “Masterclass”. Liela praktiskā darba pieredze permanentā meikapa jomā. Savā izaugsmē nestāv uz vietas, regulāri apmeklē mikropigmentācijas meistarklases, seminārus, izstādes. Savam darbam pieiet radoši, jo katra kliente ir īpaša – ar savu stilu un dzīvesveidu. Tāpēc ļoti svarīgi ir atrast tieši to krāsu un formu, ar kuru viņa var justies komfortabli un ērti.

inga_estetika_2Inga Bolhovitina
plaša profila speciāliste, friziere – modelētāja
ar vairāk kā 10 gadu pieredzi
Komunikabla, iejūtīga, korekta. Friziera darbs ir mana būtība un daru to no sirds. Prieku rada klienta labsajūta par manu paveikto darbu. Strādājusi Vācijā, Kiprā, kā arī par pasniedzēju. Paaugstina savu profesionalitāti apmeklējot kursus un seminārus.

elena-skripchenko_estetika_06Еlena Skripčenko
vaksācijas, aparāt-manikīra un pedikīra meistare
Meistare ar 5 gadu pieredzi salonā “Esthetica”, beigusi profesionālu skolu “Soneil Studio”. Pedantiska un perfekta meistare. Regulāri paaugstina savu meistarību, apmeklējot seminārus un izstādes.

natalija-petersone_estetika_05Natālija Pētersone
profesionāla friziermeistare
ar vairāk kā 20 gadu pieredzi
Beigusi Jaņa Rozentāla mākslas skolu. Strādājusi Krievu drāmas teātrī. Piedalījusies konkursā “Osis kauss”. Divus gadus strādājusi Maskavā ar kompāniju “Redkn”, 14 gadus ar Schwarzkopf , Essential Looks – Barselona, Viļņa, Rīga. Blond Mi eksperte.

Jjuliana-voite_estetikauliana Voite
masāžas un ķermeņa estētikas meistare

Kvalificēta masāžas, sejas un ķermeņa estētikas meistare ar lielu darba pieredzi Anglijā un Kiprā. Starptautiskās skaistumkopšanas un ķermeņa estētikas skolas 3. līmenis. Piedāvā kvalitatīvu, dziļu, terapeitisku masāžu, kas palīdz pret saspringumu un sāpēm muskuļos, atjauno fiziskās spējas pēc pārslodzes, dod pozitīvas enerģijas lādiņu un labu pašsajūtu. Komunikabla, pozitīva, labestīga, atbildīga un punktuāla meistare, kura ļoti mīl savu darbu, viegli atrod individuālu pieeju katram klientam.

kristine_estetika_11Oksana Gluhodedova
sejas estētikas un vaksācijas speciāliste

ar 9 gadu pieredzi skaistumkopšanā
Mīlu savu darbu un ar lielāko prieku palīdzu kļūt skaistākiem un sakoptākiem. Patstāvīgi mācos kaut ko jaunu un papildinu zināšanas!

valerija-sardak_estetika_06Valērija Sardak
kreatīva friziermeistare, konkursu laureāte

Kreatīva friziermeistare, kura līdz ausīm iemīlējusies savā darbā. Daudzu konkursu balvu ieguvēja, sākot no vīriešu klasikas un beidzot ar sieviešu avangardu. Agrāk strādājusi par pasniedzēju vakara frizūru specilizācijā, kā arī par šo tēmu vadījusi semināru Igaunijā. Bet vislielāko prieku Valērija gūst, strādājot ar krāsām un kardināli mainot savu klientu tēlu.  Sasniegumi: 2012. gadā Baltic Beauty. 5. vieta Gents – „Wedding Hairdress”; 2013. gadā Expo Beauty. 3. vieta (no 27) „Avangarda vakara frizūra uz pinumu bāzes”; 2013. gadā Baltic Beauty world: Ladies – „Fantasy Hairstyle” 4. vieta (no 26), Gents – „Full Fashion Look” 3. vieta, Colorist Competition – 5. vieta (no 24); 2014. gadā Baltic Beaty World: Projekts «Pārvērtību meistari jeb izskaties klonēts» – Marlēnas Dītrihas tēls.

velta-zvejsalniece_estetika_07Velta Zvejsalniece
friziermeistare
ar 20 gadu pieredzi
Meistares 20 gadu darba pieredze papildināta ar dažādu zīmoli kvalifikācijas pilnveidošanas kursiem, “Bogomolov Image School” absolvēšanu, pieredzi pasniedzējas darbā, kā arī ar piedalīšanos vispārizglītojošos un reklāmas pasākumos un fotosesijās, sniedzot frizieres pakalpojumus un padomus.

liga-zoza_estetika_08Līga Zoža
Pieredzējusi friziere – stiliste, plaša profila speciāliste.

Darbs salonos, līgavu make up, frizūras, pieredze fotosesijās, reklāmās, stila pārvērtībās, modes skatēs, žurnālos, kā arī TV šovos un raidijumos. “Dzīve ir tik skaista, cik skaistu mēs to paši veidojam, tādeļ nebaidīsimies būt mirdzoši un neatvairāmi!”

oksana_estetika_09Kristīne Vindele
plaša profila friziermeistare
ar 15 gadu pieredzi
Esmu cilvēks kurš par sevi var teikt –ES MĪLU SAVU DARBU, dzīvē vienmēr tiecos pēc kvalitātes, arī darbā! Vienmēr centīšos izdarīt savu darbu tā, lai katrs klients aizietu no manis ar smaidu uz lūpām!

tatjana_estetika_12Tatjana Mišina
friziere-modelētāja

Visu veidu matu krāsošana, sieviešu, vīriešu un bērnu matu griezumi, veidošana, vakara frizūras, bizes. Ja vēlies drosmīgas vai mazāk uzkrītošas izmaiņas savā izskatā, mums jāsatiekas, kopīgi izdomāsim un realizēsim visas košās idejas.

jevgenijs_estetika_12Jevgēnijs Budkins
bagāta 20 gadu friziera pieredze
Visa veidu matu krāsojumi un jaunākās tendences, aktuālākie griezumi, individuāla pieeja un patīkama saruna ar meistaru ir garantēta, jo neliela daļa humora padara mūsu dzīvi interesantāku.

natalija_estetika_10Natālija Kalniņa
friziere-kolorimetriste

ar 13 gadu pieredzi
vita_grigorjeva_estetika_09Ir pabeigusi Maskavas Dolores akadēmiju unstila akadēmiju Creat in Riga.

 

Vita Grigorjeva
labākā administratore Rīgā

 

DARBĪBAS NOZARES

  • Skaistumkopšana: friziera pakalpojumi, sejas un ķermeņa procedūras, roku un kāju kopšana, meikaps, permanentais meikaps
  • Veselība: masāža
  • Tirdzniecība: kafejnīca

Atslēgvārdi: Estētika, skaistuma darbnīca, Alfrēda Kalniņa iela 4-24, skaistumkopšanas salons, Rīgas centrā, frizieris, manikīrs, pedikīrs, masāža, kosmetologs, permanentais meikaps, ķermeņa estētika, vaksācija, līgavu frizūras, līgavu make up, profesionāla komanda, Aleksejs Krjukovs, Аntonija Sinjukova, Еlena Skripčenko, Juliana Voite, Natālija Pētersone, Valērija Sardak, Velta Zvejsalniece, Līga Zoža,

Alfrēda Kalniņa iela 4-24, Rīga

2-24 Alfrēda Kalniņa iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 9:00-20:00
Sestdienas: 9:00-20:00
Svētdienas: 10:00-19:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!