Pasākuma afišas fragments

Zelta mirkli tverot. Jānis Paļulis

16. augustā plkst. 17.00 Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, tiks atklāta fotogrāfa Jāņa Paļuļa personālizstāde „Zelta mirkli tverot”. Šī ir noslēdzošā izstāde ciklā „Jauno mākslinieku vasara”.

Pēdējos gados Ojāra Vācieša muzejs kļuvis par iecienītu vietu, kur jaunie mākslinieki izvēlas veidot savu pirmo izstādi. Šovasar personālizstādes šeit atklājuši fotogrāfs Kristaps Runcis un mākslinieces Līga Tiesniece un Laura Buholte.

Jānis Paļulis (1993) fotogrāfa diplomu ieguvis Rīgas Stila un modes profesionālajā vidusskolā. Absolvējis Īslīces vidusskolu. Kopš bērnības dzīvojis Bauskā, Īslīcē, tur arī top lielākā daļa viņa darbu.

“Fotogrāfija ir mans dzīvesveids, tas mani papildina gan fiziski, gan emocionāli,” atzīst Jānis Paļulis.

Viņš sācis fotografēt pirms septiņiem gadiem, kad “iepatikās ķert momentus ar mobilo telefonu”, tā pamazām attīstījis prasmes un, protams, iegādājies profesionālu fototehniku.

Jānis Paļulis stāsta, ka radošā iedvesma rodas, kad dabā parādās kādas fenomenālas optiskās parādības un gaismas, savukārt jaunās tehnoloģijas dod arvien plašākas iespējas īstenot savas ieceres. Viņš iesaka ikvienam nelaist garām mirkli un fotografēt to, kas patiešām patīk.

Kā spilgtāko no saviem panākumiem fotogrāfs min dalību „Sony Awards” organizētajā fotokonkursā – uzvaru nacionālajā kategorijā “Labākā Latvijas fotogrāfija 2015. gadā”.

janis_palulis_afisha

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!