Publicitātes foto

Pirmie “Baltijas pērles” viesi

Aktrise Anna Mihalkova un režisore Anna Parmasa prezentēs savu filmu “Šķirsimies!” un tiksies ar skatītājiem 21. septembrī pulksten 16:50 kinoteātri “Splendid Palace”.

Komēdija par ģimenes dzīvi “Šķirsimies!” saņēma skatītāju simpātiju balvu un tika atzīta par smieklīgāko un dzirkstošāko darbu šī gada festivālā “Kinotaurs”, ka arī saņēma balvu par labāko debiju un scenāriju. Neticami spilgtais, sulīgais, humorpilnais un dzīvespriecīgais stāsts par mīlestību un vilšanos graciozi manevrē no muļķīgas intimitātes līdz atklātai ironijai, no izmisuma līdz farsam.

Slavenas aktrises Annas Mihalkovas kontā ir vairāk nekā sešdesmit kino lomas, tai skatā spilgti sieviešu raksturi, ko Anna Parmasa veidojusi speciāli viņai. Vien pāris dienas atpakaļ Mihalkova saņēmusi prestižo Krievijas tautas mākslinieces titulu.

Anna Parmasa guva plašu atpazistamību ar grupas “Ļeņingrada” kulta klipiem (“Eksponāts”, “Ekstāze” un citi), godalgotiem scenārijiem Avdotjas Smirnovas filmām “2 dienas” (2011), “Kokoko” (2012) un noveli “Meitenes”, kas tika iekļauta filmā “Pēterburga. Tikai ar mīlestību” (2016).

“Neesmu uzņēmusi filmu par sieviešu atbrīvošanos, bet gan par sievieti, kura vēlas justies laimīga. Mana filma nebūt neaicina iziet demonstrācijās par dzīvi bez vīriešiem. Vienkārši mana varone dotajā, konkrētajā brīdī jūtas laimīga, būdama viena pati. Tas arī ir iespējams… Kino man pats svarīgākais ir cerība. Tāpēc vislielākā veiksme būs tad, ja skatītāji pēc manas filmas noskatīšanas varēs sev pateikt: “viss būs labi”, un atgriezties mājās labā garastāvoklī. ” – atzina Anna Parmasa. Tagad Rīgas pirmizrādes skatītāji par to varēs pārliecināties paši.

Festivālā “Baltijas Pērle” filma “Šķirsimies!” tiks demonstrēta seansos 21 un 25. septembrī. Uz radošo tikšanos un filmas pirmizrādi biļetes iespējams iegādāties tikai Splendid Palace kinoteātrī.

Filmas video rullīti var noskatīties šeit.

Festivāls “Baltijas Pērle”, 19-25 septembrī, 2019

Plašāka informācija mājaslapā.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!