Publicitātes foto

“Latvijas koncerti” pašvaldību pārstāvjiem prezentē nākamā gada koncertprogrammas

Šā gada 11. septembrī VSIA “Latvijas koncerti” Spīķeru koncertzālē prezentēja 88 koncertprogrammas 2020. gadam Latvijas pašvaldību pārstāvjiem, kuriem mēneša laikā jāpaziņo par izvēlētajiem koncertiem.

Koncertprogrammu prezentāciju noklausījās 66 interesenti – Latvijas pašvaldību pārstāvji, kultūras centru un koncertzāļu vadītāji.

Ar plašo koncertu klāstu klātesošos iepazīstināja “Sinfonietta Rīga” mākslinieciskais vadītājs un diriģents Normunds Šnē, Latvijas Radio kora direktore Dace Bula, Latvijas Radio bigbenda mākslinieciskais vadītājs  Kārlis Vanags, “Latvijas koncertu” Bērnu un jauniešu koncertprogrammu producente Karina Bērziņa, “Latvijas koncertu” programmu direktors Arturs Maskats.

Mazsalacas novada Kultūras centra direktore Dace Jurka saka: “Piedāvājums ir visnotaļ interesants un koncertu izvēles iespējas ir lielas. Būtu neprātīgi tās neizmantot, jo piedāvājumu klāstā ir aptvertas visas vecuma grupas, pie tam tehniski un finansiāli tas ir iespējams, jo daļai koncertprogrammu  ir valsts līdzfinansējums. Esam priecīgi, ka pie mums varēja viesoties Latvijas Radio bigbends un maestro Raimonds Pauls. Šāda veida prezentācijā tiek pamatota pārliecība.”

Prezentācijā tika piedāvātas senās mūzikas programmas; dueti, trio un kvarteti; kā arī kameransambļu koncerti, ērģeļmūzikas programmas, koncertprogrammas bērniem un jauniešiem, džeza mūzikas koncerti un multimediālas programmas.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!