Edīte Pauls-Vīgnere. Harmonija. 1989. Vilna, lini, gobelēns. DMDM kolekcija

Koncerts “Krāsu impulsi” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā

Edītes Pauls-Vīgneres jubilejas izstādes “Kafijas kantāte” pēdējā dienā, 2020. gada 1. martā, plkst. 17.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) aicina uz koncertu “Krāsu impulsi”, kurā mūziķe Lauma Kazaka ar draugiem izpildīs māksliniecei veltītus skaņdarbus.

“Atmosfēriska mūzika ar improvizācijas elementiem perfekti raksturo mākslas un kafijas baudīšanas mirkli,” saka Lauma Kazaka, koncerta idejas autore, Ērika Ešenvalda un Selgas Mences kompozīcijas studente. Savukārt ģitārists un komponists Reinis Jaunais papildinās vakara programmu ar ceļojumu stāstu impresijām.

Laumas Kazakas (ģitāra, balss) oriģinālkompozīcijas ar dzejnieces Noras Grēniņas vārdiem un Reiņa Jaunā (ģitāra) instrumentālo mūziku izpildīs Erna Daugaviete (čells), Nauris Babris (bungas) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studentu vokālais kvartets: Rūta Olekša (soprāns), Anastasija Kildiša (alts), Kārlis Taube (tenors) un Rihards Lapiņš (bass).

Sev tuvajā mūzikas pasaulē Edīte Pauls-Vīgnere meklē līdzsvaru starp klasisko un vieglo žanru, jo katram no tiem, viņasprāt, paredzēta sava vieta. Mūziķi ļāvās mākslinieces darbu ēteriskumam un krāsu suģestijai, radot muzikālas impresijas, kas savieno mūziku, mākslu un dzeju.

Pasākumu noslēgs pastaiga Edītes Pauls-Vīgneres personālizstādē, sarunas par mākslas darbiem un kafijas baudīšana.

Uz tikšanos Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā laipni aicināts ikviens!

Biļešu cena: ieeja izstādē (pieaugušajiem – 3,50 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2,00 EUR). Koncertā sēdvietas nav numurētas.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!