IZNĀCIS ŽURNĀLA FIGARO PAVASARA NUMURS

Savu ceļu pie lasītājiem uzsācis jaunais žurnāla FIGARO numurs, kas no 2. marta pieejams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Žurnāla FIGARO 16. numurs iezīmē pavasara pirmos vēstnešus mūzikas, mākslas un kino pasaulē – prestižu balvu pasniegšanas ceremonijas!
„Lielās Mūzikas balvas 2014“ laureāts par mūža ieguldījumu – diriģents Mariss Jansons – ekskluzīvā sarunā ar Gundu Vaivodi dalās pārdomās par sevis veltīšanu mūzikai un to, cik liela nozīme profesionālajā mākslā ir cilvēka personībai. Kolorītā latviešu glezniecības leģenda Džemma Skulme stāsta par mantojumā iegūtā Bechstein flīģeļa vēsturi, basbaritons Egils Siliņš uzsver Latvijas piederības sajūtas nozīmīgumu, un Zanda Švēde iezīmē savu izlaušanās ceļu līdz Sanfrancisko operas skatuvei.
Vai komponists un dziedātājs Jānis Ķirsis vēl jūtas kā ‘jaunais talants’ un kādus mērķus sev izvirzījis džeza mūziķis Dāvis Jurka? Šī numura leģendas – jubilārs Guntars Račs un rokmūzikas ikona, kurai vēlējusies līdzināties ne viena vien latviešu 80. gadu grupa – Stings.
FIGARO stila lapās Latvijas Nacionālā baleta jaunā soliste Alise Prudāne kopā ar stilisti Terēzu Aploku un fotogrāfi Kristīni Krauzi-Slucku aiz degungala ķer pavasari, un rubrikā ‘Mūzika un mode’ par to, bez kā pavasarī neiztikt modes cienītājiem.
FIGARO iesaka interesantākos aizvadītā gada filmu mūzikas celiņus, izvēlas pavasarim atbilstošu mūziku un apskata 2015. gada popmūzikas horoskopu. Kā ierasts, žurnālā FIGARO pieejams arī koncertu kalendārs un ziņas par aktualitātēm mūzikas pasaulē Latvijā un pasaulē.

vaki_16_zals+pukes.indd

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!