Foto: Kristiāna Zelča, fragments

INFORMATĪVS SEMINĀRS SKOLOTĀJIEM „KLASISKAIS UN LAIKMETĪGAIS”

Ievadot jaunu skolas sezonu, 2015. gada 27. augustā plkst. 14.00 Mākslas muzejs „Rīgas Birža” (Doma laukumā 6, Vecrīgā) aicina pirmsskolas un vidusskolas skolotājus uz informatīvu semināru „Klasiskais un laikmetīgais”.

Rudenī Mākslas muzejā „Rīgas Birža” gaidāma apjomīga laikmetīgās mākslas izstāde „Ar septiņjūdžu zābakiem. Pietura – Dānija: „Masonite and More””, kas piedāvās ieskatu Tonderas Mākslas muzeja kolekcijā (Dānija). Ceļā uz Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeju šī būs pirmā izstāde, ar kuru Borisa un Ināras Teterevu fonds sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju iepazīstinās ar Baltijas jūras reģiona muzeju labākajiem laikmetīgās mākslas kolekciju piemēriem. Saistībā ar izstādes tematiku, seminārā viesosies Mākslas muzeja „Rīgas Birža” izstāžu kuratore Vita Birzaka, kura stāstīs par laikmetīgās mākslas interpretācijas iespējām.
Seminārā pirmo reizi tiks prezentēts muzeja speciālistu īpaši skolotājiem radīts ceļvedis pa Mākslas muzeja „Rīgas Birža” pastāvīgo ekspozīciju. Tāpat pasniedzēji varēs uzzināt par nodarbībām un radošajām darbnīcām pastāvīgajās ekspozīcijās un izstādēs, ko muzejs sagatavojis pirms- un vidusskolas skolēniem 2015. / 2016. mācību gada rudens sezonā. Semināra dalībniekiem būs priekšroka kā pirmajiem pieteikt skolēnu grupas uz tām nodarbībām, kurām norišu skaits ir ierobežots.
Semināra noslēgumā skolotāji tiks aicināti pēc izvēles piedalīties auduma apdrukas darbnīcā „Biržas raksti” vai iepazīties ar muzeja pastāvīgo ekspozīciju. Lai apmeklētu radošo nodarbību, nepieciešams paņemt līdzi gaiša gluda auduma gabalu, maisiņu vai krekliņu.

Seminārs notiks Mākslas muzejā „Rīgas Birža” 2015. gada 27. augustā no plkst. 14.00 līdz 17.00.
Ieeja seminārā bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots. Interesentus lūdzam pieteikties iepriekš pie izglītības programmu kuratores Ievas Andžānes, zvanot pa tālruni (+371) 67 357536 vai rakstot uz e-pastu Ieva.Andzane@lnmm.lv.

Ar semināra programmu var iepazīties šeit.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!