Publicitātes foto

Folkklubā Ala Pagrabs muzicēs grupa “Dobra Notch”

18. februārī 21:00 Folkklubā Ala Pagrabs viesosies grupa „Dobra Notch” no Sanktpēterburgas, kura priecēs ikvienu klātesošo ar skanīgajām klezmermūzikas melodijām.

Grupa „Dobra Notch” ir izveidojusies 1998. gadā Francijā, uz kurieni, muzikantu grupu no Sanktpēterburgas aizvilināja kāre pēc piedzīvojumiem un jauniem muzikāliem iespaidiem. Pēc vairākiem gadiem grupa atgriezās dzimtenē, lai izveidotu jaunu mūziķu sastāvu un pavisam jaunu mūzikas skanējumu. Grupa „Dobra Notch” piedāvā klausītājiem savu muzikālo skatījumu uz klezmermūziku, kas balstīts uz padziļinātām zināšanām par viņu tradīcijām, lielo pieredzi ceļošanā un saskarsmē ar tautas muzikantiem no dažādām valstīm. Paralēli ebreju mūzikai, grupas repertuārā tiek iekļauta arī balkānu mūzika, kā arī krievu dziesmas, kas nāk no laika, kad bija orķestru uzplaukums.

Savas darbības laikā, grupa „Dobra Notch”, ar koncertiem ir apmeklējusi vairāk nekā 20 pasaules valstis un ir ierakstījusi sešus albumus. Grupu „Dobra Notch” var dzirdēt seriālos, mākslas un dokumentālajās filmās. Grupa ir sadarbojusies ar tādām klezmermūzikas skatuves zvaigznēm kā Frenku Londonu, Mišelu Alpertu, Merlinu Šepardu, Deividu Krakaueru, DJ Socalled, Psoju Koroļenko un citiem. Grupas skanējums ir vienlīdz labs kā uz filharmonijas skatuves, tā arī atklātās vietās, lielos festivālos un pilsētas svētkos. Gadās arī tā, ka pēc koncerta grupa nokāpj no skatuves un turpina akustiski spēlēt klausītāju vidū, kā to darīja viņu priekšteči pirms 100 gadiem, spēlējot kāzās.

Uz tikšanos Folkklubā – tautiskajā krodziņā pašā Vecrīgas sirdī, kur ikviens var baudīt latviešu ēdienus, klausīties latviešu un pasaules tautu mūziku, dejot tradicionālās dejas un atpūsties latviskā gaisotnē!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!