Vīns ar odziņu, veikals-vinotēka

Ja Jūs meklējat vietu, kur iedzert glāzi laba vīna, tad vīna veikals – vinotēka VĪNS AR ODZIŅU, kas atrodas Vecrīgā blakus Zviedru vārtiem, ir pareizā izvēle.

  • Vīnotavas piedāvājumā ir saimnieku rūpīgi atlasītas „odziņas”– augstvērtīgi vīni no Francijas, Rumānijas un Moldovas reģiona.
  • Vinotēka “Vīns ar odziņu” ir vienīgā vieta Latvijā, kur iespējams nogaršot augstvērtīgus vīnus no Moldovas reģiona. Tie ir gatavoti mazās vīna darītavās ET CETERA un GRAMMA / Casa Olteanu no pašu vīna dārzos audzētām vīnogām, strikti ievērojot augstas audzēšanas un ražošanas procesa kvalitātes kontroles procedūras, ko apliecina atbilstība DOC prasībām.
  • Plašā piedāvājumā vinotēkā ir Elzasas vīni no Cleebourg vīna darītavas Francijā. Vinotēkā atradīsi ar zelta medaļu novērtētos Gewurztraminer, Riesling un Silvaner, kā arī vīnus no Dienvidrietumfrancijas apelācijām – Malbec no Kahoras, Tannat no Madirānas un plašu vīna klāstu no Beržerakas. Vīni ir gatavoti BIO vīna darītavās.
  • Vinotēka piedāvā nobaudīt vīnus kopā ar īpaši piemeklētām uzkodām, kas lieliski papildinās to garšu.

 


Atslēgvārdi: Vinotēka, Vīns ar odziņu, glāze laba vīna, augstvērtīgi vīni, vīni no Francijas, vīni no Rumānijas, vīni no Moldovas reģiona, ET CETERA, GRAMMA / Casa Olteanu, Elzasas vīni, Cleebourg vīna darītava, Gewurztraminer, Riesling, Silvaner, vīns Malbec no Kahoras, vīns Tannat no Madirānas, vīni no Beržerakas, BIO vīna darītavas,

Torņa iela 7/9, ieeja no Trokšņu ielas, Vecrīga

7/9 Torņa iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 14:00 - 21:00
Sestdienas: 14:00 - 21:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!