Terra restorāni

TERRA ir jauns restorāna koncepts, kas apvieno veselīga un sabalansēta uztura principus, ātru apkalpošanu un nebeidzamus garšu ceļojumus.

TERRA tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “ZEME”. Ko tas nozīmē mūsu restorānam? Tā ir atgriešanās pie saknēm – pie veselīgas un pilnvērtīgas pašu gatavotas maltītes bez glutamātiem un mākslīgiem garšas pastiprinātājiem.

TERRA ir  vieta, kur steidzīgie var uz mirkli piestāt un iepriecināt savas garšu vēlmes un uzņemt jaunus spēkus dienas tālākam skrējienam. Bet nesteidzīgie šeit var baudīt patīkamo atmosfēru, draudzību, kafiju un citus labumus.

TERRA piedāvā Tev būt radošam un savu maltīti izveidot pašam. Katra sastāvdaļa atrodas Tavā acu priekšā, lai Tu kādu no tām izvēlētos un pats sakombinētu sev tīkamāko.

TERRA ir draudzīgs koncepts arī veģetāriešiem un vegāniem. Sastāvdaļu piedāvājums ir tik plašā klāstā, ka izcilu maltīti iespējams baudīt dažādu dzīvesveidu piekritējiem.

TERRA ēdienkarte ir radīta, lai tā būtu vienkārša un viegli lasāma, bet ar pietiekoši daudz izvēles iespējām, lai klientam katru dienu būtu pieejams kaut kas atšķirīgs. TERRAs klientam jāsaņem tieši tas, ko viņš vēlas pēc labākajām mūsu iespējām!

TERRA komanda ik rītu rosās jau laicīgi, lai saviem klientiem sagatavotu svaigu, vitamīniem bagātu piedāvājumu, jo šajā restorānā viss – katra mērce, marināde un garšvielu maisījums ir pašu gatavots.

TERRA regulāri maina savu piedāvājumu atkarībā no gadalaiku maiņas, jo sezonas produkcija ir vitamīniem un uzturvielām bagātāka, tā saviem klientiem varam piedāvāt pašu svaigāko un labāko.

TERRA ir draudzīgs koncepts arī jaunajām māmiņām, kurām reizēm nākas no ēdienkartes izsvītrot dažādus produktus, lai bērniņam puncītis mierīgs un un abiem prāts priecīgs. Uzkomplektēsim gan maltīti bez glutēna, gan bez govs piena produktiem, gan ņemot vērā citas nepieciešamības un vēlmes, jo mēs esam par apmierinātiem vēderiem!

TERRA – atrodi savas saknes!

DARBĪBAS NOZARES

  • Ēdināšana: restorāns, banketu apkalpošana

Atslēgvārdi: Terra restorāni, Blaumaņa iela 9, Rīga, veselīgs uzturs, sabalansēts uzturs, ātra apkalpošana, atgriešanās pie saknēm, veselīgas un pilnvērtīgas maltītes, bez glutamātiem, bez mākslīgiem garšas pastiprinātājiem, veģetāriešiem un vegāniem, izvēles iespējas, svaigs, vitamīniem bagāts, pašu gatavots, svaigs un labs, jaunajām māmiņām, atrodi savas saknes

Blaumaņa iela 9, Rīga
Skanstes iela 54A, Rīga
Kontaktinformācija
Darbadienās: 9:30 - 22:00 (Blaumaņa iela 9)
Darbadienās: 10:00 - 17:00 (Skanstes iela 54A)
Sestdienas: 11:00 – 22:00 (Blaumaņa iela 9)
Svētdienas: 12:00 – 20:00 (Blaumaņa iela 9)
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!