Tavs Banh Mi, vjetnamiešu kafejnīca

Vjetnamiešu ēdienu gatavošanas tradīcijām ir 4000 gadu sena vēsture, kopš 19.gadsimta, kad frančūži ieveda jauno eiropiešu kultūru uz skaisto Indoķīnas zemi. Atšķirībā no citām austrumu tautām, vietējie vjetnamieši, prata radoši un harmoniski apvienot austrumu un rietumu virtuves.

„Tavs banh mi” ir pirmā vjetnamiešu kafejnīca Latvijā, kas tapusi, pateicoties trim entuziastiem, kuru mērķis ir iepazīstināt latviešus ar vjetnamiešu ēdieniem.

Mūsu kafejnīcā jums būs iespēja pieredzēt oriģinālo vjetnamiešu kulinārijas garšu un lielisku austrumu atmosfēru, par kuru rūpējies Latvijā zināmais vjetnamiešu mākslinieks Kao Vjets Ngujens, greznojot sienas ar grafikas gleznojumu ar tradicionālajiem elementiem.

Par „kafejnīcas sirdi” un iemīļoto vjetnamiešu ēdienu var dēvēt pašu banh mi, kraukšķīgo un svaigo bageti ar dažādām austrumu un rietumu piedevām.

2012. gada martā „The Guardian” balsojuma rezultātā banh mi tika iekļauts 10 pasaulē garšīgāko ēdienu sarakstā, ko uz ielas var iegādāties tūristi.

Bez banh mi mēs piedāvājam arī citus tradicionālos ēdienus. Pho– vjetnamiešu nūdeļu zupa ar liellopa vai vistas garšu, kas ikvienu vilina ar aromātisku smaržu. Nem – pavasara rullīši, kurus svaigi pagatavo no dabiskiem un kvalitatīviem produktiem.

Nāciet un atklājiet vjetnamiešu virtuves noslēpumus, kas ir mūsu dāvana latviešu draugiem un visai Latvijas zemei, kas mūs ir mīļi uznēmusi.

Paldies!

DARBĪBAS NOZARES

  • Ēdināšana: vjetnamiešu kafejnīca

Atslēgvārdi: Tavs Banh Mi, vjetnamiešu kafejnīca

Ģertrūdes iela 9, Riga

9 Ģertrūdes iela, Riga, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 10:00 - 20:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!