Skaistuma fabrika Nr.1, skaistumkopšanas salons-veikals

“Skaistuma Fabrika Nr.1” – tas ir:
  • Sejas un ķermeņa ādas profesionālās kosmētikas veikals

Mūsu veikals ar prieku piedāvā Jums kvalitatīvus produktus, kas maigi kops ādu. Produkti ādas attīrīšanas procedūrām, ārstēšanai, atjaunošanai. Rūpes par ādu ietver arī dažādu līmeņu depilāciju jebkurā ķermeņa vietā.

Mūsu pārdevēji – konsultanti ne tikai pārdod kosmētiku, bet ir arī GIDI profesionālo kosmētikas līdzekļu jomā!

  • Matu profesionālās kosmētikas veikals

Vēl viena svarīga un pieprasīta sevis aprūpēšanas daļa ir mati. Matu krāsošana dažādos veidos ar profesionālo materiālu palīdzību – šķipsnu krāsošana, krāsošana ar krāsu, dažādu sarežģītības pakāpju frizūru veidošana, matu laminēšana un glazēšana.

Mūsu veikalā iespējams iegādāties plaša klāsta produktus, kas saistīti ar matu kopšanu: dažādi šampūni, kondicionieri, balzāmi, eļļas, maskas, krēmi, serumi un citi noderīgi un nepieciešami matu produkti palīdzēs saglabāt un palielināt Jūsu skaistumu. Toties matu veidošanas līdzekļu sērija ļaus ieveidot efektīgas frizūras un sniegs Jums pārliecību par savu neatvairāmību! Mūsdienu tirgū pieejams milzīgs skaits dažādu matu krāsošanas līdzekļu. Visiem zināms, ka pelēks – tas ir trūkums, ar kuru var cīnīties tikai ar matu krāsas palīdzību. Turklāt, kuram no mums negribētos dažādot savu izskatu, izmainīties, justies savādāk!

Piedāvājam Jums iegādāties matu krāsu no mums un izmainīt savu imidžu. Augstas kvalitātes dabīgā matu krāsa ir pilnīgi nekaitīga – nebaidieties eksperimentēt. Ja nevēlaties momentā kardināli izmainīt savu matu krāsu, tonējošā matu krāsa sniegs toni, kas būs maksimāli līdzīgs kārotajam.

  • Nagu profesionālās kosmētikas veikals

Mūsu veikals piedāvā visdažādākos materiālus nagu pieaudzēšanai un dizainam.

Vai Jums nepieciešami materiāli nagu modelēšanai? Mūsu veikals nagu veidošanas speciālistiem piedāvā plašu nagu pieaudzēšanas materiālu izvēli. Pie mums varat iegādāties gan konstruējošos, gan maskējošos gēlus, akrilu, biogēlus, pielīmējamos nagus, nagu lakas, UV lampas nagu pieaudzēšanai, kā arī plašu materiālu un preparātu klāstu nagu dizainam.

Skaisti un veselīgi nagi ir labas gaumes pazīme. Jebkuram cilvēkam tas ir ļoti svarīgi, jo rokas parasti atrodas citu cilvēku redzes lokā, jo īpaši, ja uz pirkstiem uzvilkti gredzeni. Daudzi cilvēki pievērš uzmanību tieši rokām un nagiem. Mūsu salona speciālisti zina, kā atbrīvot klientus no problēmām, un zina, kā veicams kvalitatīvs manikīrs – viņi palīdz izvēlēties lakas krāsu un zīmējumu, kas atbilstu apmeklētāja gaumei.

Veikalā – salonā ‘’Skaistuma Fabrika Nr.1’’ var iegūt tādus pakalpojumus, kā sieviešu aparāta manikīrs, sieviešu Eiropas manikīrs, sieviešu klasiskais manikīrs, aparāta manikīrs vīriešiem, vīriešu Eiropas manikīrs, vīriešu klasiskais manikīrs, vīriešu vai sieviešu aparāta pedikīrs, sieviešu vai vīriešu higiēniskais pedikīrs, vīriešu vai sieviešu pedikīrs pirkstu kopšanai. Aprūpe nepieciešama ne tikai sieviešu rokām un pēdām, bet arī vīriešu. Katram ar spēcīgu cilvēcību ir par sevi jārūpējas, it īpaši, ja cilvēks pastāvīgi atrodas uzmanības lokā.

Kad nagiem ir nepareiza forma, vai ja neizdodas izaudzēt garus nagus, tos var pieaudzēt mūsu salonā, pēc tam nākot uz profilaksi ik pēc 30-40 dienām. Skaisti, gari nagi izskatīsies ļoti moderni, un izvēlētais neparastais zīmējums uzsvērs individualitāti. Profilakse neaizņem daudz laika un palīdz nagus ilglaicīgi uzturēt ideālā stāvoklī. Nagus var pieaudzēt gan rokām, gan kājām. Nagu pieaudzēšanu veic profesionāli speciālisti, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar nagu lakošanu ar izvēlētajiem materiāliem un beidzot ar autoru zīmējumiem.


Atslēgvārdi: Skaistuma fabrika Nr.1, sf1, skaistumkopšana, kosmētikas tirdzniecība, frizētavu aprīkojums, skaistumkopšanas salonu aprīkojums, skaistumkopšanas salonu, manikīra piederumi, parfimērijas tirdzniecība, frizieru, parfimērijas, kosmētikas vairumtirdzniecība, kosmētika, frizieru instrumenti, profesionālā matu kosmētika, manikīra salonu instrumenti un aprīkojums, skaistumkopšanas salonu aprīkojums, preces frizieriem, piederumi frizieriem, piederumi frizētavām, BB krēms, CC krēms, profesionāla kosmētika mājas lietošanai, ārstnieciska kosmētika, ādas attīrīšana, ādas ārstēšana, ādas atjaunošana, sejas krēms, sejas losjons, serums sejai, serums ķermenim, ķermeņa krēms, kāju krēms, roku krēms, matu kosmētika, matu ārstēšana, UTSUKUSY, LABORATOIRE DUCASTEL France, miriamquevedo Mediterraneum, matu kopšana, nagu kopšana, sejas kopšana, ķermeņa kopšana, kosmētika vīriešiem, kosmētika sievietēm, lux klases kosmētika, eko kosmetika, ekskluzīva kosmētika, kvalitatīva kosmētika

Stabu iela 13, Rīga

13 Stabu iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 10:00 -19:00
Sestdienas: 11:00 -15:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!