Sētā, kafejnīca

  • Pašā Rīgas centrā kompleksās pusdienas par EUR 3.20 darbdienās līdz plkst. 17:00
  • Tradicionālie latviešu ēdieni: var izvēlēties no divu veidu zupām, 8-10 veidu otrajiem ēdieniem un desertu vai dzērienu
  • Steidzīgākajiem pusdienas līdzņemšanai
  • Kolektīviem var piegādāt pusdienas darba vietā
  • Neliela āra terasīte zaļā, iekoptā un mierīgā pagalmā bez ielas putekļiem
  • Banketi, dzimšanas dienas svinības un bērnu ballītes kompānijām līdz 18 cilvēkiem
  • Pēc pasūtījuma: cep pīrāgus, tortes, gatavo salātus, siera, gaļas, zivju, dārzeņu un augļu plates
  • Kafejnīcā pieejams bezmaksas Wi-Fi
  • Neliels pieprasītāko alkoholisko dzērienu piedāvājums

 

ĒDIENKARTĒ

Vasarās: sezonālie ēdieni no vietējo ražotāju produktiem, mājas sautējums podiņā (dārzeņi ar gaļu) un tortillas.

Brokastīs: omletes, pankūkas (kartupeļu pankūkas, plānās pankūkas ar zemenēm u.c.). Tēja un kafija pie brokastīm bez maksas.

Zupas: soļanka, aukstā zupa (biešu un tomātu gaspačo), sēņu zupa, rasolņiks, kokosriekstu zupa ar dārzeņiem un vistas fileju, skābu kāpostu zupa, svaigu dārzeņu zupa, frikadeļu zupa, maltas gaļas sierzupa, vistas nūdeļu zupa, Harčo, no rudens sezonas biezzupas un krēmzupas.

Liellopu gaļas ēdieni: liellopu aknu plācenīši, cepta liellopu akna ar sīpoliem, liellopu gaļas pikantās kotletes, liellopu gaļas bifšteks ar olu vai sīpoliem, liellopu gaļa Boloņas mērcē.

Cūkgaļas ēdieni: ceptas ribiņas, cepta krūtiņa, karbonāde, sautēta gaļas šķēle, cepeša gaļa, gardās mājas kotletes, marinēti, cepti gaļas gabaliņi.

Putnu gaļas ēdieni: vistas fileja saldskābā mērcē, marinēti cepti vistas filejas gabaliņi ar sezama sēklām, vistas fileja siera mērcē, vistas fileja ar ananāsiem karija mērcē, vistas fileja franču gaumē ar tomātiem un sieru, kapātās vistas kotletes, pildītas vistas kotletes ar sieru, cepti vistu stilbiņi, vistas karbonāde, vistas kāja pildīta ar malto gaļu, vistas gaļas giross, vistas čahombillī, vista terijaki mērcē, ceptea tītara aknas, tītara aknu plācenīši ar sīpoliem, tītara gaļas kotletes, tītara gaļas gulašs, pildītas tītara gaļas kotletes (ar sieru vai ar siera diļļu cepurīti).

Zivju ēdieni: menca panēta ar sieru, cepta menca.

Piedevas: kartupeļi, kartupeļu biezenis, rīsi, griķi, makaroni, pastas, zirņu biezenis ar speķi.

Deserti: saldējums, saldējuma kokteiļi (iecienītākais – saldējuma kokteilis ar plūmju sulu), dažādi krēmi, zemenes ar putukrējumu, maizes zupa, buberts.

Svaigi spiestas sulas: apelsīnu un burkānu

Seta_13a

 

DARBĪBAS NOZARES

  • Ēdināšana: kafejnīca, banketi

Atslēgvārdi: Sētā, kafejnīca, kompleksās pusdienas, dienas piedāvājums, pusdienas EUR 3.20, pusdienas Rīgas centrā, banketi, Brīvības 39a, Rīga

Brīvības iela 39a (pagalmā), Rīga

39A Brīvības iela, Riga, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 9:00 – 17:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!