Pirts uz riteņiem

Būsi tusiņā ar pirti busiņā!

Tā ir iespēja baudīt pirts priekus vietā, kuru esi izvēlējies tu. Tev tikai jāatrod kāda ūdens tilpne ar iespēju piebraukt klāt – upe, ezers, dīķis vai vienkārši piepūšamais baseins, jāpiezvana un pārvietojamā pirts atbrauks tevis norādītajā vietā un laikā, tiks sakurināta ar malku un varēsi baudīt gaisa, ūdens un dabas satikšanos.
Pirts uz riteņiem piedāvā daudz un dažādas iespējas jūsu pasākumiem piedot atraktivitāti. Nedaudz izdomas un tu atgriezies bērnībā.

  • Dārza svētki. Tas nekas, ka tev nav nedz ezera, nedz upes tuvumā. Pietiks ar to, ja tev būs bļodas vai lejkannas pildītas ar ūdeni, vai galu galā – vienkārša šļūtene, kas pievienota laistīšanas iekārtai. Atraktīvi dullā ballīte ir garantēta!
  • Otra, pēc gudrības, pati skaistākā dāvana, kas sūtīta cilvēkam, ir draudzība. Ja esat īsti draugi un vēlaties savam draugam sagādāt patiesi īpašu dienu, izdomājiet ballītes tēmu, atrodiet vietu tusiņam, piezvaniet mums, un mēs būsim klāt jūsu izvēlētajā vietā un laikā. Apsveikums ar pirti atraktīvā gaisotnē dos dāvinātājam gandarījumu.
  • Laivu braucieni labā kompānijā ir aizraujoši un interesanti pasākumi. Tā ir īsta atpūta dabā. Ūdens dziedē, nomierina, relaksē un uzmundrina. Ja brauciena noslēgumā gribi ieiet pirtī, izkarsēties un nopērties, tad tikai piezvani, un būsim klāt, jo ūdeni, kurā ienirstot vari rast baudu pēc pirts apmeklējuma, tu jau esi atradis.
  • Viena no iespējām patīkami atpūsties pie dabas ir makšķerēšana. Ar makšķerkātu rokās var ne vien apmierināt sportisku interesi un tikt pie vērtīga loma, bet arī lieliski atpūsties pie ūdeņiem. Atliek tikai mums piezvanīt, piebrauksim pie tevis, un tu varēsi papildināt dienu ar jaunām sajūtām, rast patīkamu atslābumu un uzņemt spēkus jaunai dieni.
  • Līgo diena… Vasaras saulgrieži ir tas laiks, kad daba atveras visā pilnībā un sniedz cilvēkam dabas stihiju enerģijas! Šī ir labākā diena gadā, lai vāktu ārstniecības augus gan veselības uzlabošanai, gan enerģijas iegūšanai, jo tie visa gada garumā saglabā savu maģisko spēku. Vasaras košais zaļums, augu pārpilnība ar dzīvības enerģiju piešķir pērienam labvēlīgi dziedniecisku ietekmi uz organismu.
  • Korporatīvie pasākumi palīdz uzlabot uzņēmuma iekšējo vidi un attiecības ar klientiem un sadarbības partneriem. Tā ir arī iespēja labāk iepazīt savus darbiniekus un kolēģus neformālā gaisotnē. Ja jūsu uzņēmumā ir komandas veidošanas un stiprināšanas pasākumi, sporta spēles vai iecerēts netradicionāls apsveikums kādam darbiniekam, un pasākumā gribi ienest arī patīkamu pirts garu, zvani – un Pirts atbrauks pie jums.

 

Ja vēlies būt tusiņā ar pirti busiņā, tev ir tāda iespēja. Piezvani, un pirts uz riteņiem atripos pie tevis. Mūs var atrast http://pirts4riteni.lv/

 

DARBĪBAS NOZARES

Pakalpojumi: pirts uz riteņiem


Atslēgvārdi: Pirts uz riteņiem, dāvana draugam, netradicionāls apsveikums, korporatīvie pasākumi, dārza svētki, sporta spēles, laivu braucieni, makšķerēšana, Līgo diena, vasaras saulgrieži, ballītes, tusiņi, pirts atbrauks,

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!