Multilux, viesnīca

Laipni lūdzam viesnīcā “Multilux”!

Mazā un mājīgā viesnīca “Multilux” atrodas pašā Rīgas centrā Jūgendstila ēkā, kas celta 1910. gadā un ir vēsturisks un arhitektonisks piemineklis. Tā ir netālu no veikaliem, bankām, restorāniem, sporta centriem, izstāžu un koncertzālēm, tikai 15 minūšu gājiena attālumā no Rīgas vēsturiskā centra – Vecrīgas.

Netālu no viesnīcas ir sabiedriskā transporta pieturas, tādēļ ir ļoti vienkārši nokļūt līdz Vecrīgai un arī citām Rīgas ievērojamākajām vietām, piemēram, Rīgas Zooloģiskajam dārzam, Brāļu kapiem, Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam u.c.

Mūsu mērķis ir piedāvāt maksimālu komfortu par saprātīgu cenu.
Varam piedāvāt viesiem 30 atjaunotas istabas ar gaumīgām koka mēbelēm. Katrā istabā ir kabeļtelevīzija, telefons un bezmaksas Wi-Fi. Ja neesat paņēmis līdzi savu datoru, katru dienu no 7:00-23:00 jūs varat izmantot viesu datoru reģistratūrā bez maksas.

Viesnīcā pieejamas divvietīgas istabiņas ar divguļamo gultu vai ar divām vienvietīgajām gultām, kā arī vienvietīgas, trīsvietīgas un četrvietīgas istabiņas. Ir arī istaba 6 personām, kas ideāli piemērota jauniešiem un studentiem, kuri vēlas lētu, bet augstas kvalitātes naktsmītni. Gandrīz visos numuros ir WC/ duša vai arī tā atrodas netālu no istabas un netiek dalīta ar citām istabām. Mums ir arī divas studiju tipa istabas – divvietīga istaba ar nelielu virtuves stūrīti.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka viesnīcā ir 6 stāvi un nav lifta. Viesnīca nav piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem un ratiņkrēslos.

Istabas cenā iekļautie pakalpojumi:

  • Zviedru tipa brokastis (brokastis tiek pasniegtas no 8:00 līdz 11:00 )
  • Interneta pieslēgums
  • Spilveni, segas ar gultas veļu, dvieļi
  • Ķermeņa un matu šampūns
  • Isbabiņu uzkopšana

 

Papildu pakalpojumi :

  • Veļas mazgāšana
  • Seifs
  • Iespēja uzglabāt bagāžu pēc izrakstīšanās mūsu bagāžas istabā.

 


Atslēgvārdi: Multilux, Viesnīca Multilux, Hotel Multilux, mājīga viesnīca, viesnīca Rīgas centrā, viesnīca 15 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas, maksimāls komforts par saprātīgu cenu, istabas ar gaumīgām koka mēbelēm, istabas ar kabeļtelevīziju, telefons un bezmaksas Wi-Fi, viesu dators reģistratūrā bez maksas, divvietīgas istabas ar divguļamo gultu, divvietīgas istabas ar divām vienvietīgajām gultām, vienvietīgas istabas, trīsvietīgas istabas, četrvietīgas istabas, istaba 6 personām, istaba jauniešiem un studentiem, lēta naktsmītne, augstas kvalitātes naktsmītne, studio tipa istabas, divvietīga istaba ar virtuves stūrīti, zviedru brokastis

Kr. Barona iela 37, Rīga

37 Krišjāņa Barona iela, Riga, Latvia

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!