Kupfernams, viesu nams

Kupfernams atrodas Ventspils pilsētas sirdī, ēkā, kuras būvniecība datēta ar 1820. gadu. Šīs ēkas būvniecību veicis vācietis Aleksandrs Teodora dēls Kupfers. Kupfernama ēka sevī glabā vēstures liecības no 19. gadsimta sākuma līdz pat mūsdienām. Patreizējie saimnieki, turpinot Kupfernama vēsturiskās tradīcijas, nama otrajā stāvā ir ierīkojuši viesnīcu, kura pilsētas viesiem piedāvā vienvietīgus un divvietīgus numuriņus un spēj uzņemt līdz 14 personām. Brokastis tiek pasniegtas Kupfernama kafejnīcā un ir iekļautas cenā.

Par ēkas veiksmīgo renovāciju 2007. gadā tika piešķirta Eiropas kultūras mantojuma balva; 2005. gadā Ventspils Arhitektūras gada balva „Baltā dūna“ par ēkas interjeru, kā arī specbalva par ieguldījumu vēsturiskās ēkas atjaunošanā. Viesu nams vairākkārt ieguvis godalgotas vietas Ventspils pilsētas rīkotajā konkursā „Labākais izmitināšanas uzņēmums Ventspilī“.
Restaurētā Kupfernama ēka kopš 2003. gada atkal ir atvērusi durvis apmeklētājiem.

Viesu nams atrodas Ventspils pilsētas vēsturiskās apbūves centrā, 40 metrus no pilsētas galvenās ielas. Minūtes gājiena attālumā atrodas pilsētas sabiedriskā transporta pietura, kas nodrošina satiksmi ar pilsētas pludmali, Piejūras parku, akvaparku un pārējiem tūrisma apskates objektiem. Attālums līdz starppilsētu autoostai – 400 metru, līdz ostas promenādei un Ventspils prāmju terminālam – 600 metru. Vecpilsēta ar Livonijas ordeņa pili, observatoriju un planetāriju, Rātslaukumu, Rakstnieku un Amatu māju, un tirgu atrodas piecu minūšu gājiena attālumā.

Klientu ērtībām:

  • katrs numuriņš ir aprīkots ar TV + SAT,
  • duša un tualete (fēns) katrā nmurā
  • bezvadu internets
  • bezmaksas autostāvvieta pie viesu nama ieejas durvīm
  • skaistumkopšanas salons
  • viesu namā tiek laipni uzņemti klienti ar mājdzīvniekiem
  • iespējams norēķināties ar VISA, MAESTRO, AMERICAN EXPRESS maksājuma kartēm

 

Esiet laipni gaidīti viesu mājā Kupfernams!

foto_kupfernams


Atslēgvārdi: Kupfernams, viesu nams Ventspilī, naktsmājas Ventspilī, kur nakšņot Ventspilī, Ventspils, viesu nams Kupfernams, hotel Kupfernams, Kārļa iela 5, labākais izmitināšanas uzņēmums Ventspilī, viesu nams Ventspils centrā, nakšņošana un brokastis Ventspils centrā

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!